Reklama


Reklama

Ponad 200 km/h! Z taką prędkością gwiazdy disco polo pędziły na koncert!

2018-12-01T17:00:00+01:00 Ponad 200 km/h! Z taką prędkością gwiazdy disco polo pędziły na koncert! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/ponad-240-kmh-z-taka-predkoscia-gwiazdy-disco-polo-pedzily-na-koncert-1543680630.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ogromna prędkość na liczniku, aby zdążyć na koncert!

Reklama

Ilość koncertów gwiazd disco polo jest naprawdę bardzo duża. Co za tym idzie wiele zespołów gra kilka koncertów dziennie co naraża ich na bardzo szybką jazdę między koncertami.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Jakiś czas temu formacja Formacja Quest - znana z takich produkcji jak "Seniorita", "Niespotykana" czy "Moja Naj"na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widzimy licznik wskazujący ponad 240 km/h. 

Pod zdjęciem pojawiło się kilka komentarzy, które wywołały lawinę kolejnych. Dyskusja trwała w najlepsze. 

"Dawać dawać", "Powoliiiiii ;(" skomentowali zdjęcie pierwsi internauci. Czy Wam również zdarza się w wyjątkowych sytuacjach docisnąć pedał gazu?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!
  2. Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.