2023-09-07T10:00:00+02:00 Polskie biesiady hitem TVP! To nie koniec tego formatu w TV! Polskie biesiady" TVP2 zdobyły serca widzów, stając się telewizyjnym hitem lata. Gwiazdorski skład, tradycyjne melodie i plany na kolejny sezon https://disco-polo.info/uploads/news/polskie-biesiady-hitem-tvp-to-nie-koniec-tego-formatu-w-tvjpg.jpg Disco-Polo.info

Polskie biesiady hitem TVP! To nie koniec tego formatu w TV!


Polskie biesiady" TVP2 zdobyły serca widzów, stając się telewizyjnym hitem lata. Gwiazdorski skład, tradycyjne melodie i plany na kolejny sezon

Autor: Adam Begier, 07 Wrzesień 2023  10:00
Źródło zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP
Polskie biesiady hitem TVP! To nie koniec tego formatu w TV!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 2. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 3. To był hit lat '90! Posłuchaj jak przebój grupy Kolor "Pierwsza miłość" brzmi w nowej odsłonie.

  Rytm polskiej muzyki, tradycyjne biesiadowe melodie i gwiazdy ekranu w jednym miejscu. "Polskie biesiady" TVP2 zdobyły serca widzów w całym kraju, stając się jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych tego lata.

  Fenomen "Polskich biesiad"

  Rozpoczęte 17 czerwca 2023 r. biesiadowe show miało towarzyszyć Polakom podczas wakacyjnych wieczorów. Założenie było proste - każdy odcinek miał być realizowany w innej części Polski, angażując do zabawy lokalną społeczność. Efekt? Niesamowita mieszanka różnych kultur, tradycji i ludzi, którzy dzielili się swoją radością z całym krajem.

  Liczby mówią same za siebie

  Dzięki portalowi Wirtualnemedia.pl wiemy, że średnia widownia programu do końca sierpnia wyniosła aż 1,3 mln osób, co stanowi 11,77% udziału stacji w rynku telewizyjnym. Imponujący wynik, jak na program, który miał być jedynie letnim przerywnikiem w telewizyjnym harmonogramie. Co ciekawe, największym zainteresowaniem cieszyła się "Biesiada śląska", przyciągając przed ekrany aż 1,71 mln widzów.

  To, co wyróżniało "Polskie biesiady" spośród innych programów, to niewątpliwie gwiazdorski skład prowadzących. Od Anny Popka, przez Roberta Rozmusa, aż po duet Kajra i Sławomir - każdy z nich wnosił do programu swoją unikalną osobowość. A występy takich artystów jak Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra czy czeska gwiazda Helena Vondrackova, tylko podkreślały wyjątkowość tego projektu.

  Czego możemy się spodziewać?

  Zachęcona ogromnym sukcesem, Telewizja Polska już planuje kolejny sezon "Polskich biesiad". Widzowie będą mogli cieszyć się programem w każdy piątek o godz. 20.50. Czekamy z niecierpliwością na kolejne biesiadowe wieczory w towarzystwie naszych ulubionych gwiazd!

  Zachęcamy wszystkich miłośników dobrej zabawy i polskiej tradycji do włączenia TVP2 i wspólnego świętowania kolejnego sezonu "Polskich biesiad"!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  2. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
  3. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
  4. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  5. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
  6. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"
  7. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
  8. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie