2023-10-01T19:01:00+02:00 Polskie Biesiady hitem TVP! To lepszy format niż Wakacyjna Trasa Dwójki?! "Polskie Biesiady" utrzymują wysoką oglądalność w TVP2, mimo spadku popularności w drugim sezonie. Gwiazdy sceny muzycznej i różnorodność biesiad gwarantują ś https://disco-polo.info/uploads/news/polskie-biesiady-hitem-tvp-to-lepszy-format-niz-wakacyjna-trasa-dwojkijpg.jpg Disco-Polo.info

Polskie Biesiady hitem TVP! To lepszy format niż Wakacyjna Trasa Dwójki?!


"Polskie Biesiady" utrzymują wysoką oglądalność w TVP2, mimo spadku popularności w drugim sezonie. Gwiazdy sceny muzycznej i różnorodność biesiad gwarantują świetną rozrywkę!

Autor: Adam Begier, 01 Październik 2023  19:01
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Polskie Biesiady hitem TVP! To lepszy format niż Wakacyjna Trasa Dwójki?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
 2. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 3. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
Reklama

Pierwszy sezon "Polskich biesiad" rozbił bank, gromadząc przed telewizorami aż 1,3 mln osób! Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się "Biesiada śląska", która zgromadziła rekordową liczbę 1,71 mln widzów. Drugi sezon, mimo iż nieco mniej oglądany, także oferuje wiele atrakcji. Tym razem na pierwszym miejscu uplasowała się "Biesiada ułańska" z wynikiem 1,07 mln oglądających. Średnia widownia drugiej odsłony to 955 tys. osób, co wciąż stanowi imponujący wynik, utrzymując program na czele listy hitów TVP2.

Program "Polskie Biesiady", emitowany w TVP2 od 1 września 2023 r. co piątek o godzinie 20.50, początkowo był z założenia cyklem wakacyjnym, z każdym odcinkiem realizowanym w innym zakątku Polski. Szybko zdobył sympatię widzów, co przełożyło się na decyzję o produkcji kolejnego sezonu.

Format programu przyciągał widzów nie tylko ciekawym pomysłem, ale także gwiazdorską obsadą. Wśród prowadzących znaleźli się m.in. Anna Popek, Robert Rozmus, Marek Sierocki, Rafał Brzozowski oraz Kajra i Sławomir. Na scenie błyszczały również inne gwiazdy, takie jak Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, a także czeska ikona muzyki – Helena Vondrackova. Wspólnie z publicznością tworzyli niezapomnianą atmosferę, celebrując muzykę i kulturę.

Warto dodać, że pomimo spadku popularności w drugim sezonie, "Polskie Biesiady" wciąż są mocną pozycją w ramówce TVP, gwarantując doskonałą rozrywkę dla miłośników rytmów disco polo oraz tradycyjnej polskiej biesiady. Ostateczny wynik drugiego sezonu będzie można ocenić po zakończeniu wszystkich emisji, ale już teraz wiadomo, że program ma wielu wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki i gwiazdorskie występy.

"Polskie Biesiady" to połączenie tradycji i nowoczesności, które przyciąga przed ekrany zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. Program nie tylko promuje rodzimą kulturę muzyczną, ale także daje możliwość zobaczenia ulubionych gwiazd w nieco innej, bardziej luźnej i biesiadnej atmosferze. Mimo nieco niższych wyników oglądalności w drugim sezonie, "Polskie Biesiady" nadal są telewizyjnym hitem, który warto śledzić każdego piątku na antenie TVP2!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!
 2. Giełda Talentów, czyli wyszukiwanie nowych muzycznych artystów pod okiem lidera zespołu Rajmund!
 3. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 4. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
 5. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
 6. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?
 7. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
 8. Niezwykłe Wydarzenie w Łomży: Koncert Charytatywny z Gwiazdami Disco Polo

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie