2024-01-01T16:22:00+01:00 Polsat wygrał z TVP w Sylwestra! To przez brak większej ilości disco polo?! Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie: rekordowa frekwencja, gwiazdy muzyki, interaktywna zabawa. https://disco-polo.info/uploads/news/polsat-wygral-z-tvp-w-sylwestra-to-przez-brak-wiekszej-ilosci-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Polsat wygrał z TVP w Sylwestra! To przez brak większej ilości disco polo?!


Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie: rekordowa frekwencja, gwiazdy muzyki, interaktywna zabawa.

Autor: Adam Begier, 01 Styczeń 2024  16:22
Źródło zdjęć: AKPA
Polsat wygrał z TVP w Sylwestra! To przez brak większej ilości disco polo?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!
 2. Co za ciało! To najbardziej HOT kobieta w disco polo? Emila Klicka rozpala na zdjęciach! Opadną Wam szczęki!
 3. Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?

  Telewizja Polsat, znana z organizowania wyjątkowych sylwestrowych imprez plenerowych, w tym roku ponownie zaskoczyła swoich widzów. Wydarzenie "Sylwestrowa Moc Przebojów" odbyło się na imponującej scenie na Polach Marsowych w Chorzowie. Spektakularna scena, zwieńczona 7-metrowym zegarem odliczającym czas do północy, przyciągnęła rekordową liczbę 60 tysięcy osób. Co więcej, około 4,2 miliona osób (36% w grupie 4+) śledziło wydarzenie przed ekranami telewizorów, jak potwierdzają wstępne wyniki oglądalności Nielsen Media.

  Unikalnym aspektem tegorocznego Sylwestra była interaktywność. Widzowie mieli okazję kształtować program, prosząc o wykonanie konkretnych przebojów przez artystów na Facebooku. Dodatkowo, miłośnicy sylwestrowej zabawy mogli przesyłać zdjęcia z domowych imprez, tworząc wspólną, wielką imprezową galerię. Liczba nadesłanych zdjęć była tak duża, że zaskoczyła organizatorów, a graficy pracujący nad ich publikacją mieli pełne ręce roboty.

  Rekordowa Scena i Gwiazdorska Obsada w Polsacie!

  Scena Sylwestrowej Mocy Przebojów, największa w historii imprezy, miała 75 metrów szerokości i 32 metry wysokości. Na niej pojawiło się ponad 20 znanych polskich i zagranicznych artystów. Wśród nich znaleźli się takie gwiazdy jak Doda, Lady Pank, Golec uOrkiestra, Kayah & Bum Bum Orkestar, Urszula, Majka Jeżowska, Dawid Kwiatkowski, a także utalentowany Matteo Bocelli. Jego północny występ utworu „Caruso” był jednym z najbardziej emocjonujących momentów wieczoru.

  Ze świata disco polo mogliśmy oglądać zespół Boys oraz króla latino Skolima!

  Oprawę taneczną zapewniła grupa Collective, kierowana przez doświadczonego choreografa Macieja Zakliczyńskiego. Gospodarzami wieczoru byli Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz, Adam Zdrójkowski oraz Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET. Wszyscy podkreślali niezwykły charakter wydarzenia, łączący ludzi różnych pokoleń poprzez magię muzyki. Atmosfera na miejscu, jak i w domach widzów, była pełna radości i wspólnego świętowania.

  To nie tylko noc pełna fantastycznej muzyki i zabawy, ale także pokaz, jak telewizja potrafi łączyć ludzi w wyjątkowe chwile. Wydarzenie to potwierdziło, że Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu stała się istotnym punktem na mapie sylwestrowych celebracji w Polsce, przyciągając fanów muzyki i dobrej zabawy z całego kraju.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  2. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
  3. Skazani na sukces?! 5 mln na koncie grupy Łobuzy! Gwiazdy disco polo na szczycie popularności?!
  4. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo
  5. Rewolucja w TVP2! "Tak to leciało" bez Sławomira i Kajry?! Program z Totalnie Nowym Wizerunkiem - Kto Poprowadzi?
  6. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  7. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  8. Skolim i Cleo w duecie! Nagrali KLIP do nowości "Dziewczyno Piękna" Utwór stanie się HITEM roku 2024! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie