Reklama
Polecamy


Reklama

Półnagie gwiazdy disco polo w filmie znanego reżysera. Patryk Vega sięgnął po prawdziwe perełki!

2020-06-11T07:15:00+02:00 Półnagie gwiazdy disco polo w filmie znanego reżysera. Patryk Vega sięgnął po prawdziwe perełki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/polnagie-gwiazdy-disco-polo-w-filmie-znanego-rezysera-patryk-vega-siegnal-po-prawdziwe-perelki-1591635576.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/twinschojnackie/
Reklama


Ogólna

Branża disco polo zyskała piekielnie zdolne i śliczne kobiety...oby zostały z nami jak najdłużej.

Reklama

Gwiazdy disco polo coraz bardziej poszerzają swoje horyzonty. Popularność niektórych artystów, sięga najwyższych szczytów, a propozycja zagrania w filmie kultowego reżysera, to najlepszy dowód na to jak wielki popyt na siebie wywołała branża disco.

Zobacz również: Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!

Siostry Chojnackie, są realną odpowiedzią na zapotrzebowanie na bliźniaczki w świecie muzyki tanecznej. Iza i Daria, to dziewczyny, które stworzyły bardzo popularną formację - Bliźniaczki ID TWINS. Zespół wydał kilka kawałków, które już nieźle namieszały w sieci. Oprócz świetnej muzyki, zdecydowaną domeną sióstr jest ich kuszący wygląd. 

Dziewczyny bardzo odważnie prężą swoje kształty na profilu instagramowym. Piękne, jędrne biusty i doskonała figura, mogą w tym wypadku wystarczyć, by osiągnąć wielki sukces. Potencjał w bliźniaczkach dostrzegł i docenił najpopularniejszy reżyser filmowy w kraju - Patryk Vega.

Artystki wrzuciły zdjęcie z planu filmu „Pętla”, w którym odegrają role. To może być spore wyzwanie, ale i trampolina do wskoczenia na najwyższy poziom rozpoznawalności i społecznego uznania.

Jedno jest pewne. Branża disco polo zyskała piekielnie zdolne i śliczne kobiety...oby zostały z nami jak najdłużej.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!
  3. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.