Reklama


Reklama

Półnagie gwiazdy disco polo w filmie znanego reżysera. Patryk Vega sięgnął po prawdziwe perełki!

2020-06-11T07:15:00+02:00 Półnagie gwiazdy disco polo w filmie znanego reżysera. Patryk Vega sięgnął po prawdziwe perełki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/polnagie-gwiazdy-disco-polo-w-filmie-znanego-rezysera-patryk-vega-siegnal-po-prawdziwe-perelki-1591635576.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/twinschojnackie/
Reklama


Ogólna

Branża disco polo zyskała piekielnie zdolne i śliczne kobiety...oby zostały z nami jak najdłużej.

Reklama

Gwiazdy disco polo coraz bardziej poszerzają swoje horyzonty. Popularność niektórych artystów, sięga najwyższych szczytów, a propozycja zagrania w filmie kultowego reżysera, to najlepszy dowód na to jak wielki popyt na siebie wywołała branża disco.

Zobacz również: Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

Siostry Chojnackie, są realną odpowiedzią na zapotrzebowanie na bliźniaczki w świecie muzyki tanecznej. Iza i Daria, to dziewczyny, które stworzyły bardzo popularną formację - Bliźniaczki ID TWINS. Zespół wydał kilka kawałków, które już nieźle namieszały w sieci. Oprócz świetnej muzyki, zdecydowaną domeną sióstr jest ich kuszący wygląd. 

Dziewczyny bardzo odważnie prężą swoje kształty na profilu instagramowym. Piękne, jędrne biusty i doskonała figura, mogą w tym wypadku wystarczyć, by osiągnąć wielki sukces. Potencjał w bliźniaczkach dostrzegł i docenił najpopularniejszy reżyser filmowy w kraju - Patryk Vega.

Artystki wrzuciły zdjęcie z planu filmu „Pętla”, w którym odegrają role. To może być spore wyzwanie, ale i trampolina do wskoczenia na najwyższy poziom rozpoznawalności i społecznego uznania.

Jedno jest pewne. Branża disco polo zyskała piekielnie zdolne i śliczne kobiety...oby zostały z nami jak najdłużej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!
  2. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  3. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.