Reklama


Reklama

Podwójny jubileusz gwiazd disco polo! Najbliżsi życzą im powiększenia rodziny!

2019-11-14T07:15:00+01:00 Podwójny jubileusz gwiazd disco polo! Najbliżsi życzą im powiększenia rodziny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/sprawie-jak-weselewielka-impreza-u-gwiazdora-disco-polo-1573573884.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn
Reklama


Życie gwiazd

Na przyjęcie z okazji swoich urodzin zaprosili wielu gości. Czego życzyli oni znanej parze? Sukcesów i powiększenia rodziny

Reklama

Podwójny jubileusz? Dlaczego nie. Zwłaszcza jeśli małżonkowie wyprawiają go w sali bankietowej, w której wcześniej organizowali swoje wesele. Przeszkodą do wspólnego świętowania nie był nawet fakt, że daty ich urodzin dzieli aż… sześć tygodni.

Zobacz również: Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!

Imprezę urządziliśmy w pierwszy weekend bez zaplanowanych koncertów. A Beata nie miała nic przeciw temu, by przeszło miesiąc poczekać na mnie ze zdmuchnięciem świeczek na torcie – mówi z uśmiechem Piotr Koczocik. Do restauracji Dolce Vita niedaleko Tarczyna para zaprosiła 50 osób.

Było zupełnie jak w czerwcu zeszłego roku, kiedy mieliśmy tam wesele. Tylko stroje bardziej swobodne – wyznaje lider grupy Joker. Wielu zaproszonych stwierdziło, że to było najlepsze przyjęcie, na którym mieli okazję się bawić. Tańce i hulanki trwały do 5 rano! – Nikomu nie chciało się wychodzić. Jak zaczęliśmy o 19, tak dopiero świt nas wygonił – przyznaje wokalista.

CZAS NA WIELKIE MARZENIA

Święto pary nie byłoby udane, gdyby zabrakło wielkiego tortu. Jubilaci dostali go od swoich gości. Ale tego dnia najbardziej wzruszały ich otrzymywane życzenia. – Wielu gości chciało, byśmy odnosili sukcesy zawodowe.

A jeszcze liczniejsza grupa zaproszonych sugerowała, żebyśmy prędko powiększyli rodzinę. Im odpowiadamy, że bardzo byśmy tego chcieli – zdradza Piotr. Czy przyszły rok przyniesie parze spełnienie tego marzenia?

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.