Reklama


Reklama

Po spektakularnym sukcesie mają ochotę na więcej?! Gwiazdy disco polo zdradziły plany!

2020-10-01T09:50:00+02:00 Po spektakularnym sukcesie mają ochotę na więcej?! Gwiazdy disco polo zdradziły plany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/po-spektakularnym-sukcesie-utworu-zespol-disco-polo-zapowiada-co-dalej-czy-bedzie-sie-dzialo-1601120439.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/lobuzagram/
Reklama


Ogólna

Energiczna grupa disco polo zdradza rąbek tajemnicy odnośnie planów na przyszłość

Reklama

W świecie muzyki disco polo niejednokrotnie dużo się dzieje. Artyści często nie zwalniają tempa, gdy tylko złapią odpowiedni wiatr w żagle. Poświęcenie i ciężka praca zawsze się opłacają, warto więc podkręcić obroty i nie osiadać na laurach. Ten zespół wie co robić!

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!

Któż z nas nie zna Łobuzów? Gdy pojawili się w świecie disco polo, to nieźle narozrabiali i od razu zdobyli serca fanów. Na swoim koncie mają wiele świetnych przebojów, ale bynajmniej nie zamierzają na tym poprzestać! Ostatni przebój, jakim jest “Yakuza” stworzyli wraz z niezwykłym Artystą, Ronnie Ferrarim. Utwór ten od razu zyskał miano hitu i w miesiąc zyskał przeszło 3,5 mln wyświetleń na portalu YouTube.

To niezaprzeczalnie ogromny sukces dla zespołu Łobuzy, który tylko podkręcił ich apetyt na więcej! Na swoim Instagramie Artyści poinformowali:

“Wiemy, że Yakuza dopiero się rozkręca...ale już śmiało możemy ogłosić, że to nie koniec premier na ten rok mordeczki. Zaskoczeni?”

Taka wspaniała informacja wcale nas nie zaskakuje! Artyści nie byliby sobą, gdyby do końca roku nie zaskoczyli swoich fanów kolejna nowością. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji o działaniach Łobuzów i możecie być pewni, że napiszemy o tym na naszym portalu!

Aby umilić Wam i sobie oczekiwanie, zostawiamy poniżej link do najnowszego utworu grupy Łobuzy!

Zobacz również: Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.
  2. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!
  3. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.