2019-10-03T07:00:00+02:00 Playboys ma najlepszych fanów? „Ja w to nie wierze” w zupełnie nowym wykonaniu! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/playboys-ma-najlepszych-fanow-ja-w-to-nie-wierze-w-zupelnie-nowym-wykonaniu-1569874079.jpg

Playboys ma najlepszych fanów? „Ja w to nie wierze” w zupełnie nowym wykonaniu!

Redakcja , 03 Październik 2019  07:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Playboys ma najlepszych fanów? „Ja w to nie wierze” w zupełnie nowym wykonaniu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Formacja jest zachwycona tym wykonaniem i nie ma w tym nic dziwnego

Reklama

Czas zweryfikował. To do nich należy branża disco polo. Numer jeden w świecie muzyki jest tylko jeden. Fani grupy Playboys są niezastąpieni.

Świat disco polo jest nieprzewidywalny i jednocześnie otwarty na niekonwencjonalne pomysły, jakimi potrafią zaskakiwać artyści z branży. Wśród wykonawców, którzy wiodą prym zdecydowanie na szczycie znajduje się grupa Playboys, która rozkochała w sobie miliony fanów bezpowrotnie.

Piosenka, która jako pierwsza trafiła do milionów odbiorców miłujących się w muzyce disco polo, to kawałek zatytułowany „Lejde”.

Teledysk do piosenki aktualnie ma ponad 40 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artystów. Show jakie wokalista, Kuba robi na scenie jest nie do opisania.

Artysta jest wulkanem nieposkromionej pozytywnej energii. Fani za nim po prostu szaleją. Niedawno w sieci ukazał się filmik, który wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Jeden z fanów odegrał na perkusji ich kawałek pod tytułem „Ja w to nie wierze”. Trzeba przyznać, że wyszło rewelacyjnie.

Formacja jest zachwycona tym wykonaniem i nie ma w tym nic dziwnego. Jak wam się podoba takie wykonanie?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  3. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  4. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  5. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  6. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  7. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  8. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami