Reklama
Polecamy


Reklama

Playboys ma najlepszych fanów? „Ja w to nie wierze” w zupełnie nowym wykonaniu!

2019-10-03T07:00:00+02:00 Playboys ma najlepszych fanów? „Ja w to nie wierze” w zupełnie nowym wykonaniu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/playboys-ma-najlepszych-fanow-ja-w-to-nie-wierze-w-zupelnie-nowym-wykonaniu-1569874079.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja jest zachwycona tym wykonaniem i nie ma w tym nic dziwnego

Reklama

Czas zweryfikował. To do nich należy branża disco polo. Numer jeden w świecie muzyki jest tylko jeden. Fani grupy Playboys są niezastąpieni.

Świat disco polo jest nieprzewidywalny i jednocześnie otwarty na niekonwencjonalne pomysły, jakimi potrafią zaskakiwać artyści z branży. Wśród wykonawców, którzy wiodą prym zdecydowanie na szczycie znajduje się grupa Playboys, która rozkochała w sobie miliony fanów bezpowrotnie.

Piosenka, która jako pierwsza trafiła do milionów odbiorców miłujących się w muzyce disco polo, to kawałek zatytułowany „Lejde”.

Teledysk do piosenki aktualnie ma ponad 40 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artystów. Show jakie wokalista, Kuba robi na scenie jest nie do opisania.

Artysta jest wulkanem nieposkromionej pozytywnej energii. Fani za nim po prostu szaleją. Niedawno w sieci ukazał się filmik, który wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. Jeden z fanów odegrał na perkusji ich kawałek pod tytułem „Ja w to nie wierze”. Trzeba przyznać, że wyszło rewelacyjnie.

Formacja jest zachwycona tym wykonaniem i nie ma w tym nic dziwnego. Jak wam się podoba takie wykonanie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.