Reklama


Reklama

Piosenka lepsza od "Mama Ostrzegała"?! Daj To Głośniej z nową produkcją!

2020-01-03T07:50:00+01:00 Piosenka lepsza od "Mama Ostrzegała"?! Daj To Głośniej z nową produkcją! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/miliony-polakow-czekalo-na-to-daj-to-glosniej-z-nowa-produkcja-1578002243.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/toglosniej
Reklama


Ogólna

Zapowiada się, że rok 2020 może zaowocować w niezwykłe produkcje od zespołu, który w świecie disco polo zasłynął muzyką pod nóżkę

Reklama

Grupa Daj To Głośniej szturmem podbiła świat disco polo swoją produkcją pt. "Mama ostrzegała", która w serwisie YouTube na ten moment przekroczyła już 94 mln wyświetleń. To jeden z najlepszych wyników w świecie polskiej muzyki.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Niestety fani zespołu Daj To Głośniej dość długo czekają już na kolejną premierę od swoich ulubieńców. Na szczęście mamy dobre wiadomości. Formacja za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że już niebawem pojawią się nowe propozycje.

Ekipa filmowa już umówiona, jeśli tylko pogoda pozwoli wystartujemy z nowymi produkcjami - mamy nadzieje, że nowe piosenki Wam się spodobają - napisał zespół Daj To Głośniej

Zapowiada się, że rok 2020 może zaowocować w niezwykłe produkcje od zespołu, który w świecie disco polo zasłynął muzyką pod nóżkę.

Jak myślicie o czym będzie nowa produkcja od zespołu Daj To Głośniej? 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  2. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  3. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.