Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-03T07:50:00+01:00 Piosenka lepsza od "Mama Ostrzegała"?! Daj To Głośniej z nową produkcją! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/miliony-polakow-czekalo-na-to-daj-to-glosniej-z-nowa-produkcja-1578002243.jpg
Reklama

Piosenka lepsza od "Mama Ostrzegała"?! Daj To Głośniej z nową produkcją!

Redakcja , 03 Styczeń 2020  07:50
Piosenka lepsza od "Mama Ostrzegała"?! Daj To Głośniej z nową produkcją!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej
Reklama

Zapowiada się, że rok 2020 może zaowocować w niezwykłe produkcje od zespołu, który w świecie disco polo zasłynął muzyką pod nóżkę

Reklama

Grupa Daj To Głośniej szturmem podbiła świat disco polo swoją produkcją pt. "Mama ostrzegała", która w serwisie YouTube na ten moment przekroczyła już 94 mln wyświetleń. To jeden z najlepszych wyników w świecie polskiej muzyki.

Zobacz również: Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Niestety fani zespołu Daj To Głośniej dość długo czekają już na kolejną premierę od swoich ulubieńców. Na szczęście mamy dobre wiadomości. Formacja za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że już niebawem pojawią się nowe propozycje.

Ekipa filmowa już umówiona, jeśli tylko pogoda pozwoli wystartujemy z nowymi produkcjami - mamy nadzieje, że nowe piosenki Wam się spodobają - napisał zespół Daj To Głośniej

Zapowiada się, że rok 2020 może zaowocować w niezwykłe produkcje od zespołu, który w świecie disco polo zasłynął muzyką pod nóżkę.

Jak myślicie o czym będzie nowa produkcja od zespołu Daj To Głośniej? 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo odkrył nieznany fanom talent! Internauci pod ogromnym wrażeniem!
  2. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  3. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  4. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej