2020-01-18T15:30:00+01:00 Pilne! Wokalista disco polo oburzony! To szczyt nieodpowiedzialności za życie swoje i innych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/przestroga-od-bartka-z-zespolu-d-bomb-1579214568.jpg

Pilne! Wokalista disco polo oburzony! To szczyt nieodpowiedzialności za życie swoje i innych!

Redakcja , 18 Styczeń 2020  15:30
Pilne! Wokalista disco polo oburzony! To szczyt nieodpowiedzialności za życie swoje i innych!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Do sieci trafił bardzo osobisty wpis! Uwielbiany wokalista disco polo nie kryje swojego oburzenia! Tak nie powinno być


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Te słowa Wszyscy powinni sobie wziąć do serca. Wokalista formacji disco polo był zdruzgotany. Jego oburzenie jest w pełni zrozumiałe.

Zobacz również: Tajemnicze ujęcie z planu zdjęciowego gwiazdora disco polo podbija internet! Fani zachwyceni nowością od Extazy!

Wystarczy chwila nieuwagi, żeby doszło do tragedii. Bartek z zespołu D-BOMB był świadkiem niestety coraz częstszych sytuacji, które niekiedy kończą się tragedią przez nieuwagę pieszych.

Wokalista disco polo widział, jak pewna dziewczyna weszła na pasy nie rozglądając się, bo tak bardzo była zajęta patrzeniem w telefon. Bartek z zespołu D-BOMB nie krył tego, że zaistniała sytuacja poirytowała go:

- Przed chwilą widziałem jak laska wchodzi na pasy z głową w smartfonie. Dlaczego tak robi?? Bo wie że na pasach może być jak święta krowa i to my kierowcy mamy się o wszystko martwić. A gdyby odpowiedzialność była 50/50 to pewnie tak jak mnie uczono było by „popatrz w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo”. Tak powinno być.

Warto wziąć sobie słowa Bartka z formacji D-BOMB do serca, bo przez takie zachowanie narażamy nie tylko swoje życie, ale i pozostałych uczestników ruchu. Reagujecie na takie zachowanie, gdy widzicie, że ktoś nie patrzy, jak przechodzi przez pasy? A może już uratowaliście w ten sposób komuś zdrowie, a może nawet i życie? 

Zobacz również: Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe hity Adama Chroli!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo w ciąży?! Paula Karpowicz TOPKY szczerze o dziecku!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  3. Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'
  4. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  5. Cudowna Nikola Dutkiewicz hucznie świętuje swoje urodziny. Czas dla córki Sławomira Świerzyńskiego się zatrzymał?!
  6. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  7. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  8. Zespół Moment odświeżył swój wielki przebój disco polo! Nowa wersja przebije popularny oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami