2021-09-13T16:00:00+02:00 Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwonoś https://disco-polo.info/uploads/news/pierwszy-koncert-top-girls-w-nowym-skladzie-urocze-gwiazdy-disco-polo-rozpalily-publicznosc-do-czerwonosci-videojpg.jpg

Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO

Redakcja , 13 Wrzesień 2021  16:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls
Reklama

Licznie zgromadzona publiczność bawiła się znakomicie. Nowy narybek zespołu został ciepło przyjęty przez słuchaczy disco polo

Reklama

Justyna, Natalia i Kasia wystąpiły w toruńskim klubie, gdzie scena pod artystkami prawie zapłonęła!

Zobacz również: Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

To nie były łatwe chwile dla milionów fanów uwielbianego girlsbandu disco polo! Gdy okazało się, że z Top Girls żegnają się jego dwie członkinie, serca fanów dosłownie pękły na pół! Tak ogromnej straty nikt nie jest w stanie im wynagrodzić! 

Reklama

Top Girls to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak” Mleczko”, “To skomplikowane”, czy “Jakbyś mnie zechciał”. Uwielbianą formację dotknęły ostatnio poważne zmiany, których nikt się nie spodziewał!

Show jednak musi trwać dalej. Do Top Girls dołączyły dwie nowe wokalistki – Natalia i Kasia, które wraz z Justyną na nowo będą starały się zdobyć serca fanów disco polo. Sądząc po reakcjach miłośników dziewczyn, którzy pojawili się na pierwszym koncercie artystek w nowym składzie, nie będzie to takie trudne! Wielbiciele pokochali je od pierwszego wejrzenia!

Top Girls swój pierwszy koncert bez Pauli i Angeliki zagrały w Toruniu. Licznie zgromadzona publiczność bawiła się doskonale w rytmie największych hitów popularnego girlsbandu. Nowy narybek zespołu został ciepło przyjęty przez słuchaczy disco polo. I chociaż mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, to jednak wszystko wskazuje na to, że nowe “Topki” szybko pokochają fani dawnego składu!

Opinie uczestników koncertu mówią same za siebie. Top Girls zrobiły niezapomniane show!

Reklama

“Jak na pierwszy koncert było mega”

“Było świetnie”

“Dziewczyny dałyście czadu!”

Zobacz również: Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls - Dotyk twój
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  2. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  3. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  4. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  5. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  6. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami