Reklama
Polecamy


Reklama

Piękni i Młodzi z nowym teledyskiem! "Nowa ja" to nowość, która podbije całą Polskę?!

2020-06-23T17:21:00+02:00 Piękni i Młodzi z nowym teledyskiem! "Nowa ja" to nowość, która podbije całą Polskę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/piekni-i-mlodzi-z-nowym-teledyskiem-nowa-ja-to-nowosc-ktora-podbije-cala-polske-1592925704.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Wiele wskazuje na to, że grupa Piękni i Młodzi ma szansę rozbić bank swoją nowością!

Reklama

Zespół Piękni i Młodzi zapisał się w historii disco polo takimi przebojami jak "Niewiara", "Długa noc" czy "Ona jest taka cudowna". Wyświetlenia utworów można liczyć w dziesiątkach milionów, a sam zespół pomimo różnych perypetii ma się bardzo dobrze.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego teledysku grupy. Utwór będzie nosił nazwę "Nowa ja" i po samym trailerze wnosimy, że prezentować będzie ciekawą historię.

Czy uwielbiana formacja disco polo oczaruje całą Polskę swoją nowa produkcją? Pierwszy komentarze sugerują, że jest na to duża szansa. 

Będzie ogień !

Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Daniel Biczak stworzyli utwór idealny? Czy faktycznie będzie ogień? Wiele na to wskazuje! Sprawdźcie sami jak prezentuje się zapowiedź najnowszej produkcji od Pięknych i Młodych!

Zobacz również: Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!

PIĘKNI I MŁODZI - NOWA JA (Zapowiedź teledysku)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.