2020-03-04T07:30:00+01:00 Piękni i Młodzi w nowym wydaniu! Posłuchajcie jak brzmi ich najnowsza produkcja w niecodziennej wersji Magda Narożna, która jest wokalistką i liderką grupy już po raz kolejny udowodniła, że wspólnie z chłopakami stać ich na wiele https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/piekni-i-mlodzi-bez-siebie-dance-2-disco-1583266208.jpg Disco-Polo.info

Piękni i Młodzi w nowym wydaniu! Posłuchajcie jak brzmi ich najnowsza produkcja w niecodziennej wersji


Autor: Goliat, 04 Marzec 2020  07:30
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/piekniimlodziofficial

Magda Narożna, która jest wokalistką i liderką grupy już po raz kolejny udowodniła, że wspólnie z chłopakami stać ich na wiele

Piękni i Młodzi w nowym wydaniu! Posłuchajcie jak brzmi ich najnowsza produkcja w niecodziennej wersji
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Detmi i Jacek Gwiazda w jednym studiu! Nowa produkcja disco polo wzbudza ogromne emocje wśród fanów
  2. Właśnie dziś Radek Liszewski z zespołu Weekend świętuje wyjątkową rocznicę z żoną Dorotą
  3. Wielki powrót biesiadnych hitów! ”Czerwone Wino” i inne przeboje znów królują na imprezach!
Reklama

Nowość od zespołu Piękni i Młodzi pójdzie na rekord? Utwór doczekał się kolejnej wersji remixowej. Jak widać, formacja Piękni i Młodzi stworzyła kawałek pod tytułem „Bez siebie” na potencjalny przebój.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Kris Talisman jak „Tak jak prąd” z nowym teledyskiem z Batumi! Zobacz przedpremierę!

W branży disco polo bardzo rzadko zdarza się, żeby w takim błyskawicznym tempie dje zainteresowali się utworem i podjęli decyzję o stworzeniu wersji remixowej.

Magda Narożna, która jest wokalistką i liderką grupy już po raz kolejny udowodniła, że wspólnie z chłopakami stać ich na wiele! Za każdym razem propozycje muzyczne od zespołu Piękni i Młodzi przeradzają się w hit.

Tak też jest tym razem. „Bez siebie” możecie usłyszeć nie tylko w klubach, ale również w największych rozgłośniach radiowych, które mają ten przywilej, że mogą sobie pozwolić na granie utworów muzyki tanecznej.

Ich nowość zatytułowana „Bez siebie” jest już dostępna w nieco bardzie klubowej wersji od tej pierwotnej. Za remix jest odpowiedzialny Dance 2 Disco. Efekt końcowy jest dopracowany pod każdym względem. Być może już niedługo będziecie mogli usłyszeć nową wersję w radiu?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Wielka nawałnica. Nic nie było widać! Dlatego odwołana koncert gwiazd disco polo. Mamy nagranie

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Mateusz Rajski czaruje fanów – jego nowe nagranie to coś więcej niż zwykły cover
  2. Edyta Folwarska przeszła lifting piersi! Gwiazda Polo TV pokaże się „bez niczego” na pokazie Philipa Pleina
  3. Cena sukienki zwala z nóg! Danuta Martyniuk na luksusowych wakacjach w Australii!
  4. Magdalena Narożna zaczyna solową karierę! Co z zespołem Piękni i Młodzi? POWIEDZIAŁA wprost!
  5. Maskotki i Pudzian Band z hitem ”Skacz do Góry 2025”! Takiej piosenki dla dzieci jeszcze nie było
  6. ”Przez Twe oczy zielone” inaczej niż kiedykolwiek! Mateusz Rajski prezentuje emocjonalną wersję
  7. Skynova uderza w mocny temat! Nowość pt. "Misfoxowa"! Posłuchaj przedpremiery!
  8. ”Znowu czas II” od C.Y.G.A.N.-a z wyjątkowym teledyskiem! Gwiazdy ”Dancing with the Stars” w głównych rolach
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły