Reklama


Reklama

Piękni i Młodzi w nowym wydaniu! Posłuchajcie jak brzmi ich najnowsza produkcja w niecodziennej wersji

2020-03-04T07:30:00+01:00 Piękni i Młodzi w nowym wydaniu! Posłuchajcie jak brzmi ich najnowsza produkcja w niecodziennej wersji https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/piekni-i-mlodzi-bez-siebie-dance-2-disco-1583266208.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/piekniimlodziofficial
Reklama


Premiera

Magda Narożna, która jest wokalistką i liderką grupy już po raz kolejny udowodniła, że wspólnie z chłopakami stać ich na wiele

Reklama

Nowość od zespołu Piękni i Młodzi pójdzie na rekord? Utwór doczekał się kolejnej wersji remixowej. Jak widać, formacja Piękni i Młodzi stworzyła kawałek pod tytułem „Bez siebie” na potencjalny przebój.

Zobacz również: Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!

W branży disco polo bardzo rzadko zdarza się, żeby w takim błyskawicznym tempie dje zainteresowali się utworem i podjęli decyzję o stworzeniu wersji remixowej.

Magda Narożna, która jest wokalistką i liderką grupy już po raz kolejny udowodniła, że wspólnie z chłopakami stać ich na wiele! Za każdym razem propozycje muzyczne od zespołu Piękni i Młodzi przeradzają się w hit.

Tak też jest tym razem. „Bez siebie” możecie usłyszeć nie tylko w klubach, ale również w największych rozgłośniach radiowych, które mają ten przywilej, że mogą sobie pozwolić na granie utworów muzyki tanecznej.

Ich nowość zatytułowana „Bez siebie” jest już dostępna w nieco bardzie klubowej wersji od tej pierwotnej. Za remix jest odpowiedzialny Dance 2 Disco. Efekt końcowy jest dopracowany pod każdym względem. Być może już niedługo będziecie mogli usłyszeć nową wersję w radiu?

Zobacz również: Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  2. Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!
  3. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.