Reklama
Polecamy


Reklama

Piękni i Młodzi powiedzą prawdę o sobie! Tych historii nigdzie nie słyszeliście!

2019-03-08T19:15:00+01:00 Piękni i Młodzi powiedzą prawdę o sobie! Tych historii nigdzie nie słyszeliście! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/piekni-i-mlodzi-w-nowym-programie-zespol-disco-polo-zdradzil-kulisy-swojej-kariery-1552042163.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Czy występy sceniczne były tym co chcieli w swoim życiu osiągnąć? Piękni i Młodzi w szczerym wywiadzie z Pauliną Sykut-Jeżyna

Reklama

Przed nami kolejny odcinek nowego, discopolowego programu "Moje disco Moje wszystko" emitowanego na antenie Disco polo Music.

Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów muzyki tanecznej. Gwiazdy podczas rozmowy z prowadzącą program Pauliną Sykut-Jeżyna opowiadają nie tylko o swojej ścieżce zawodowej, ale również o życiu prywatnym. W drugim odcinku wspomnianego programu na kanapie zobaczycie członków zespołu Piękni i Młodzi, którzy w zawrotnym tempie dostali się do czołówki gwiazd!

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

Magda, Dawid oraz Daniel wrócili wspomnieniami do początków swojej zabawy z muzyką. Opowiedzieli nie tylko o tym co osiągnęli, ale również o swoich marzeniach.

Jesteście ciekawi jakie sekrety zdradził jeszcze zespół Piękni i Młodzi? Włączcie Disco Polo Music. Emisja kolejnego odcinka została zaplanowana na 9 marca, godz. 20.00

{ranomNews2}

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  3. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.