Reklama


Reklama

Piękna wokalistka disco polo wyrasta na topową gwiazdę. Staje się konkurencją dla wielkich gwiazd?!

2020-11-07T17:51:00+01:00 Piękna wokalistka disco polo wyrasta na topową gwiazdę. Staje się konkurencją dla wielkich gwiazd?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/piekna-wokalistka-disco-polo-wyrasta-na-topowa-gwiazde-zdjecia-mowia-same-za-siebie-1604660627.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwiamorcinek/
Reklama


Życie gwiazd

Młoda gwiazda z przytupem wchodzi na salony polskiej muzyki tanecznej i staje się wyrazistą konkurencją, dla panujących dotychczas artystek

Reklama

Rynek disco polo, to głębia, która mimo nieustannego wypełniania, ciągle pozostawia miejsce dla nowych twarzy i całkiem debiutanckich przebojów.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Choć w branży pojawiło się mnóstwo artystów, którzy bez trudu potrafią zachwycić całe rzesze fanów, to kolejni twórcy, są przyjmowani w tanecznym świecie z otwartymi ramionami.

O serdecznym powitaniu z branżą disco polo, przekonał się całkiem niedawno zespół Weź nie Pytaj. Ich premierowy utwór pt. „Cicha woda”, podbił serca słuchaczy i zawładnął niejednym parkietem w kraju. Formacja jest świeżo po kolejnej publikacji. Piosenka pt. „Szumi Las”, to niejako kontynuacja kursu, który obrała grupa.

Trzeba wskazać, że za dużym sukcesem zespołu, stoi m.in. wokalistka. Śliczna Sylwia Morcinek i jej spektakularne warkocze, dominują każdą produkcję Weź nie Pytaj. Artystka coraz śmielej poczyna sobie w świecie rozrywkowym, co potwierdzają jej bardzo urocze fotografie.

Młoda gwiazda z przytupem wchodzi na salony polskiej muzyki tanecznej i staje się wyrazistą konkurencją, dla panujących dotychczas artystek.

Zobaczcie sesję zdjęciową młodej piosenkarki i dajcie znać jak Wam się podoba.

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  2. Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.