Reklama


Reklama

Piękna wokalistka disco polo odnalazła własną definicję szczęścia! Pokazała to publicznie!

2020-06-05T15:37:00+02:00 Piękna wokalistka disco polo odnalazła własną definicję szczęścia! Pokazała to publicznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/piekna-wokalistka-disco-polo-odnalazla-wlasna-definicje-szczescia-pokazala-to-publicznie-1590705034.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz
Reklama


Życie gwiazd

Nie każdy bowiem potrafi dostrzec piękno w rzeczach prostych. Pauli się udało, czym zdecydowanie zasłużyła na słowa uznania

Reklama

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że największą radość gwiazdom disco polo sprawia muzyka. Często jednak odnajdują oni zadowolenie w pobocznych czynnościach lub konsumpcji ulubionych potraw.

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Z instagramowego story, dowiedzieliśmy się jak w oczach Pauli Karpowicz wygląda szczęście. Wokalistka zespołu Top Girls, dodała zdjęcie czerwonych, świeżych truskawek, które ozdobiła opisem: „Definicja szczęścia”.

Choć wygląda to i brzmi dość banalnie, to należy pamiętać, że w prostocie tkwi największe piękno. Zaspokojenie pokarmowych potrzeb, należy do jednej z najprzyjemniejszych czynności podczas zwykłego dnia.

Z resztą jak już doskonale wiemy i jak śpiewał Jacek Stachursky, gdy do truskawek dołączymy szampan, to powstaje nam przepis na bardzo udaną randkę. My możemy się tylko domyślać, czy poza kadrem znajdowały się „bąbelki”, ale być może te owoce kryją znacznie więcej niż pokazał obrazek.

W każdym razie wszystkim życzymy umiejętności jaką posiadła śliczna artystka. Nie każdy bowiem potrafi dostrzec piękno w rzeczach prostych. Pauli się udało, czym zdecydowanie zasłużyła na słowa naszego uznania.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  2. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  3. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.