Reklama


Reklama

Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!

2020-09-27T07:20:00+02:00 Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazda-eksponuje-zjawiskowe-cialo-i-wspiera-tym-szczytny-cel-1601120876.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda disco polo zaprezentowała swoje wdzięki! Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Reklama

Posiadanie dobrego serca oraz wrażliwość na krzywdę innych osób są od zawsze bardzo wartościowymi cechami osobowości. Ta Artystka muzyki disco polo pokazała, że można połączyć przyjemne z pożytecznym w przepiękny sposób!

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Na Instagramie Etny, wokalistki disco polo w ubiegły piątek (25.09.2020 r.) pojawiło się zdjęcie, na którym Artystka prezentuje swoje zgrabne ciało oraz długie nogi w przepięknych szpilkach. Tak się składa, że tego dnia obchodziliśmy Dzień Szpilek. Co to takiego? Artystka wyjaśniła w swoim wpisie pod zdjęciem:

Dziś #DzienSzpilek akcja skierowana jest do osób z całego kraju! Zasady są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09.2020 r., posiadające hashtag #DzienSzpilek oraz spełniające kryteria regulaminu, Moliera 2 przekaże 2 zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Pomaganie nigdy nie było tak proste! Działamy dziewczyny, panie, kobietki, wskakujcie w szpilki i wrzucajcie foty !!!

Nic dodać, nic ująć. Artystka bez wahania przyłączyła się i wsparła szczytny cel, zachęcając do tego wszystkie kobiety. Koszt praktycznie żaden, bo każda kobieta ma w swojej szafie parę przepięknych szpilek, a pomoc bezcenna. Fani Artystki na pewno żałują, że takie akcje nie odbywają się częściej, bo od nóg Etny nie można oderwać wzroku!

Całe szczęście, Artystkę możemy podziwiać w jej klipach.

Zobacz również: Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  2. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.