2020-09-27T07:20:00+02:00 Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/gwiazda-eksponuje-zjawiskowe-cialo-i-wspiera-tym-szczytny-cel-1601120876.jpg

Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!

Redakcja , 27 Wrzesień 2020  07:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Gwiazda disco polo zaprezentowała swoje wdzięki! Pomaganie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Reklama

Posiadanie dobrego serca oraz wrażliwość na krzywdę innych osób są od zawsze bardzo wartościowymi cechami osobowości. Ta Artystka muzyki disco polo pokazała, że można połączyć przyjemne z pożytecznym w przepiękny sposób!

Zobacz również: Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ

Na Instagramie Etny, wokalistki disco polo w ubiegły piątek (25.09.2020 r.) pojawiło się zdjęcie, na którym Artystka prezentuje swoje zgrabne ciało oraz długie nogi w przepięknych szpilkach. Tak się składa, że tego dnia obchodziliśmy Dzień Szpilek. Co to takiego? Artystka wyjaśniła w swoim wpisie pod zdjęciem:

Dziś #DzienSzpilek akcja skierowana jest do osób z całego kraju! Zasady są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09.2020 r., posiadające hashtag #DzienSzpilek oraz spełniające kryteria regulaminu, Moliera 2 przekaże 2 zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Pomaganie nigdy nie było tak proste! Działamy dziewczyny, panie, kobietki, wskakujcie w szpilki i wrzucajcie foty !!!

Nic dodać, nic ująć. Artystka bez wahania przyłączyła się i wsparła szczytny cel, zachęcając do tego wszystkie kobiety. Koszt praktycznie żaden, bo każda kobieta ma w swojej szafie parę przepięknych szpilek, a pomoc bezcenna. Fani Artystki na pewno żałują, że takie akcje nie odbywają się częściej, bo od nóg Etny nie można oderwać wzroku!

Całe szczęście, Artystkę możemy podziwiać w jej klipach.

Zobacz również: Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  4. Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!
  5. Śliczne wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają gorącą stylizacją! Gwiazdy disco polo wyglądają jak modelki!
  6. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  7. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  8. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami