2021-06-14T17:44:00+02:00 Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną! https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-artystka-disco-polo-zniknela-z-pola-widzenia-fanow-teraz-sie-musi-tlumaczycjpg.jpg

Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną!

Redakcja , 14 Czerwiec 2021  17:44
Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną!
Źródło zdjęć: instagram.com/nemi.official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zdjęcie, które piosenkarka zamieściła w sieci nie pozostawia złudzeń! Artystka rozpoczęła prace nad nową produkcją

Reklama

Miłośnicy pewnej pięknej wokalistki disco polo od dłuższego czasu zastanawiają się, gdzie zniknęła ich ulubiona idolka! Do niedawna była przecież jedną z najbardziej aktywnych artystek w branży. Gwiazda regularnie dostarczała fanom nie tylko wrażeń muzycznych, ale także i wizualnych. Teraz słuch o niej zaginał. Czy fani mają powody do obaw? Może stało się jej coś złego!

Zobacz również: Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!

WOKALISTKA DISCO POLO ZNIKNĘŁA Z MEDIÓW

Natalia Szczygieł - Kopczyńska, to urocza wokalistka, która na scenie używa pseudonimu Nemi. Gwiazda jest posiadaczką nie tylko niezwykłej urody, ale także i ogromnego talentu do tworzenia wielkich przebojów! Kawałki takie jak: “O Tobie”, “Cała dziś płonę”, czy “Kocur” szybko podbiły serca fanów disco polo!

Spora część fanów pięknej Nemi zaniepokoiła się jej nagłym zniknięciem! Sympatycy ślicznej artystki już zaczęli pogrążać się w smutku i wielkiej tęsknocie! Na szczęście sprawa wreszcie się wyjaśniła, a ich ciekawość wreszcie została zaspokojona!

GWIAZDA DISCO POLO ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI

Wielbiciele uroczej wokalistki disco polo nie muszą się już o nic martwić! Nemi w swoich mediach społecznościowych zamieściła wpis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości! Artystka żyje i ma się całkiem dobrze!

Reklama

Nemi przekazała swoim sympatykom niezwykłą wiadomość! Okazuje się, że kobieta rozpoczęła prace nad nowym utworem! Zdjęcie, które piosenkarka zamieściła w sieci nie pozostawia złudzeń! Wielkimi krokami zbliżają się nowe kawałki uwielbianej artystki disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!

Fani przyłapali swoją idolkę w studio nagraniowym, zatem pewni mogą być jednego - utwór już został napisany! Teraz wystarczy tylko nagrać wokale, i już można cieszyć się kolejnym przebojem pięknej Nemi!

Oby to było ostatnie tak długie zniknięcie ślicznej wokalistki, bowiem kolejnego długiego rozstania ze swoją idolką, fani już nie przeżyją!

Zobacz również: Zmiany w życiu Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo kupił nieruchomość. Tu zamieszka z narzeczoną?!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Nemi - Prowokacja
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
  2. Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!
  3. Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!
  4. Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na żywo'
  5. Gwiazdor disco polo pokazał się z córką! Internauci Ją pokochali! Chcą aby wystąpiła z Nim w teledysku! Co na to wokalista?!
  6. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Fani pod wrażeniem 'Prześliczna kobieta, Super wyglądasz'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami