2024-09-22T17:54:00+02:00 Paula Karpowicz-Zimecka zostanie mamą?! Gwiazda disco polo Topky szczerze o dziecku i powiększeniu rodziny! Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka zespołu Topky, zdradziła swoje myśli o macierzyństwie. Czy planuje dziecko? Sprawdź, co powiedziała swoim fanom. https://disco-polo.info/uploads/news/paula-karpowicz-zimecka-zdradza-swoje-plany-na-przyszlosc---czy-zostanie-mamajpg.jpg Disco-Polo.info

Paula Karpowicz-Zimecka zostanie mamą?! Gwiazda disco polo Topky szczerze o dziecku i powiększeniu rodziny!


Autor: Goliat, 22 Wrzesień 2024  17:54
Źródło zdjęć: fot. Wania

Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka zespołu Topky, zdradziła swoje myśli o macierzyństwie. Czy planuje dziecko? Sprawdź, co powiedziała swoim fanom.

Paula Karpowicz-Zimecka zostanie mamą?! Gwiazda disco polo Topky szczerze o dziecku i powiększeniu rodziny!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. „Chodź się przytulać” gorąca premiera Skolima! Zobaczcie nowość!
  2. Premiera WonerS feat. Liván „TY/TÚ”! Kubańskie rytmy oczarują całą Polskę?!
  3. Klaudia Zielińska w samej bieliźnie! Odważne nagranie gwiazdy rozpaliło | VIDEO
Reklama

    Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka popularnego zespołu Topky, regularnie dzieli się ze swoimi fanami codziennym życiem za pośrednictwem Instagrama. Zespół, który współtworzy z Angeliką Żmijewską, zyskał ogromną popularność na scenie disco polo, a ich utwory przyciągają coraz większe grono słuchaczy. Ostatnio Paula zaskoczyła swoich obserwatorów otwartością, odpowiadając na pytania, które padały w trakcie jej relacji na żywo. Wśród wielu tematów jeden szczególnie przykuł uwagę fanów – pytanie o plany związane z powiększeniem rodziny.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    WonerS feat Livan „TY/TÚ” z gorącym latynoskim klimatem! Zobacz przedpremierę!

    Paula Karpowicz-Zimecka odpowiada na pytanie o dziecko

    Kiedy podczas jednej z interakcji na Instagramie padło pytanie: "Kiedy planujecie dziecko?", Paula nie unikała tematu, choć przyznała, że jest to kwestia, nad którą sama jeszcze się zastanawia. Jej odpowiedź była szczera i pełna refleksji. Wokalistka przyznała, że choć Grzegorz, jej partner, jest już gotowy na powiększenie rodziny, ona sama nie czuje jeszcze pełnej gotowości.

    "Myślę, że nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo sama nie wiem. A tak poważnie, to jeszcze nie mam etapu na dzidziusia, w przeciwieństwie do Grzesia, który bardzo mnie namawia, ale powoli zaczynamy o tym myśleć" – powiedziała Paula.

    Reklama

    Topky – sukcesy muzyczne i plany na przyszłość

    Choć temat powiększenia rodziny wzbudza ogromne zainteresowanie, Paula nie zwalnia tempa w swojej muzycznej karierze. Zespół Topky, który stworzyła z Angeliką Żmijewską, nieustannie pracuje nad nowymi projektami muzycznymi, a ich najnowszy utwór "Topky - Szmaragdowe Oczy" bije rekordy popularności. Paula świetnie balansuje między życiem zawodowym a prywatnym, nie zdradzając jednak wszystkich szczegółów swojego życia osobistego.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Roztańczony PGE Narodowy 2024: Znamy datę i pierwsze gorące szczegóły!

    Paula Karpowicz-Zimecka jest doskonałym przykładem osoby, która otwarcie komunikuje się ze swoimi fanami, jednocześnie zachowując granice prywatności.

    Galeria zdjęć:
    Reklama
    Plik Paula-Karpowicz---dziecko-1.jpg
    Reklama

    Topky - W co Ty grasz

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Disco-Polo.info
    Data publikacji: 22 Wrzesień 2024  17:54

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Zenon Martyniuk w Kielcach – wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Hospicjum dla Dzieci
    2. Nowy przebój Wolter „Zakochany”! Zobacz przedpremierę! | VIDEO
    3. Limitowana koszulka „Temperatura 96” od Skolima już w sprzedaży! Król latino jak amerykańscy raperzy
    4. Boys na Pożegnaniu lata w Iłowie. Marcin Miller zachwycił publiczność największymi hitami
    5. Dożynki Gminne 2025 w Pokrzywnicy Michał Wiśniewski, Ich Troje i Topky największymi gwiazdami wydarzenia
    6. Wygrali DiscoStar i zagrali w Mrągowie! Zobacz nagranie Zespół Max z Jankowej ! „7 czerwonych róż” i „Szalejesz dziewczyno” na żywo
    7. To może być hit końca lata! Topky i Kriss wypuszczają nową odsłonę „Straciliśmy kontrolę” i podbijają sieć
    8. Ela Kliś z taneczną premierą „Baila Baila” gorąca nowość na koniec lata
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły