Reklama


Reklama

Patryk Pegza (After Party) znalazł przepis na szczęście!

2019-10-02T12:48:00+02:00 Patryk Pegza (After Party) znalazł przepis na szczęście! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/patryk-pegza-after-party-znalazl-przepis-na-szczescie-1569862837.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Klip do kawałka pt. „Aby nam się dobrze żyło” w trzy miesiące ma już ponad 3 miliony wyświetleń.

Reklama

Ceniony wokalista disco polo tworzy muzykę na światową skale. Jego piosenki są strzałem w dziesiątkę. Jedna po drugiej przeradza się w niepodważalny przebój.

Zobacz również: Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!

Nie inaczej jest w przypadku utworu zatytułowanego „Aby nam się dobrze żyło”. Chyba nikt nie miał wątpliwości co do sukcesu zespołu After Party. Wokalista grupy od samego początku tworzył disco polo na najwyższym poziomie.

Niegdyś muzyka taneczna była kojarzona z niszowymi klimatami. Jednakże dzięki takim artystom, jak Patryk Pegza - podejście do disco polo zmieniło się.

Formacja After Party jest doskonale wszystkim znana. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu przyjemnie jest posłuchać pozytywnych piosenek o życiu, które nastrajają do działania i tym samym pokazują, że niemożliwe po prostu nie istnieje. Twórczość Patryka Pegzy to klasa sama w sobie.

Artysta disco polo udowodnił, że można tworzyć disco polo na poziomie. Niezaprzeczalnie jednym z lepszych utworów zespołu After Party jest piosenka „Ona lubi pomarańcze”. Kawałek okazał się złotym strzałem. Teledysk do piosenki został wyświetlony ponad 50 milionów razy w serwisie YouTube.

Mimo, iż utwór powstał 3 lata temu, to nadal jest jednym z częściej granych piosenek w największych rozgłośniach radiowych. Podobnie jest z najnowszą propozycją. Klip do kawałka pt. „Aby nam się dobrze żyło” w trzy miesiące ma już ponad 3 miliony wyświetleń.

Zobacz również: Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!

Na rynku disco polo aktualnie nie ma lepszego utworu, który byłby na tak wysokim poziomie i niósł tak głęboki przekaz. Mając takie przeboje, może czas pomyśleć o płycie i specjalnej niespodziance?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.
  2. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!
  3. Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.