2019-10-02T12:48:00+02:00 Patryk Pegza (After Party) znalazł przepis na szczęście! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/patryk-pegza-after-party-znalazl-przepis-na-szczescie-1569862837.jpg

Patryk Pegza (After Party) znalazł przepis na szczęście!

Redakcja , 02 Październik 2019  12:48

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Patryk Pegza (After Party) znalazł przepis na szczęście!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Klip do kawałka pt. „Aby nam się dobrze żyło” w trzy miesiące ma już ponad 3 miliony wyświetleń.

Reklama

Ceniony wokalista disco polo tworzy muzykę na światową skale. Jego piosenki są strzałem w dziesiątkę. Jedna po drugiej przeradza się w niepodważalny przebój.

Zobacz również: Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

Nie inaczej jest w przypadku utworu zatytułowanego „Aby nam się dobrze żyło”. Chyba nikt nie miał wątpliwości co do sukcesu zespołu After Party. Wokalista grupy od samego początku tworzył disco polo na najwyższym poziomie.

Niegdyś muzyka taneczna była kojarzona z niszowymi klimatami. Jednakże dzięki takim artystom, jak Patryk Pegza - podejście do disco polo zmieniło się.

Formacja After Party jest doskonale wszystkim znana. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu przyjemnie jest posłuchać pozytywnych piosenek o życiu, które nastrajają do działania i tym samym pokazują, że niemożliwe po prostu nie istnieje. Twórczość Patryka Pegzy to klasa sama w sobie.

Artysta disco polo udowodnił, że można tworzyć disco polo na poziomie. Niezaprzeczalnie jednym z lepszych utworów zespołu After Party jest piosenka „Ona lubi pomarańcze”. Kawałek okazał się złotym strzałem. Teledysk do piosenki został wyświetlony ponad 50 milionów razy w serwisie YouTube.

Mimo, iż utwór powstał 3 lata temu, to nadal jest jednym z częściej granych piosenek w największych rozgłośniach radiowych. Podobnie jest z najnowszą propozycją. Klip do kawałka pt. „Aby nam się dobrze żyło” w trzy miesiące ma już ponad 3 miliony wyświetleń.

Zobacz również: Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!

Na rynku disco polo aktualnie nie ma lepszego utworu, który byłby na tak wysokim poziomie i niósł tak głęboki przekaz. Mając takie przeboje, może czas pomyśleć o płycie i specjalnej niespodziance?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  2. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  3. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  4. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  5. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  6. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami