Reklama
Polecamy


Reklama

Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo! Sytuacja wymknęła się spod kontroli.

2020-05-20T22:18:00+02:00 Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo! Sytuacja wymknęła się spod kontroli. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/oszust-podszywa-sie-pod-gwiazdora-disco-polo-sytuacja-wymknela-sie-spod-kontroli-1589835618.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo padł ofiarą karygodnego postępowania oszusta! Osobnik podszywający się pod artystę, bezpardonowo wypisuje nieprawdziwe informacje

Reklama

Artyści disco polo są skazani na wielką sławę i uwielbienie swoich fanów. Tak duża rozpoznawalność, to również ogromne profity, także finansowe. Gratyfikacja materialna, to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć przedstawiciele muzyki tanecznej.

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

Często oprócz pozytywnych zdarzeń i zachowań, muszą mierzyć się z nieprzyzwoitością, a czasem nawet chamstwem. Internetowy hejt, o którym tak wiele się pisze i mówi, nie jest w żaden sposób obcy wykonawcom disco. Same słowa mogą jednak skrzywdzić jedynie słabszych emocjonalnie.

Kiedy w życie wchodzą konkretne czyny, obawiać może się już każdy. Tym razem, ofiarą karygodnego postępowania padł Piotr Kołaczyński - doskonale znany w branży Miły Pan. Gwiazdor opublikował na instagramie post dotyczący włamania się na jego konto facebookowe, które dezaktywował jakiś czas temu.

Osobnik podszywający się pod artystę, bezpardonowo wypisuje nieprawdziwe informacje, a być może nawet podrywa dziewczyny w imieniu Piotrka, lecz bez jego wiedzy.

Przyłączamy się do apelu Miłego Pana, o niewchodzenie w dyskusję z oszustem. Konto Autora „Małolatek” i „Królowej” nie jest aktualnie obsługiwane przez wokalistę. Nieuczciwym internetowym zabiegom mówimy stanowcze NIE!

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.