Reklama


Reklama

Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo! Sytuacja wymknęła się spod kontroli.

2020-05-20T22:18:00+02:00 Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo! Sytuacja wymknęła się spod kontroli. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/oszust-podszywa-sie-pod-gwiazdora-disco-polo-sytuacja-wymknela-sie-spod-kontroli-1589835618.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo padł ofiarą karygodnego postępowania oszusta! Osobnik podszywający się pod artystę, bezpardonowo wypisuje nieprawdziwe informacje

Reklama

Artyści disco polo są skazani na wielką sławę i uwielbienie swoich fanów. Tak duża rozpoznawalność, to również ogromne profity, także finansowe. Gratyfikacja materialna, to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć przedstawiciele muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Często oprócz pozytywnych zdarzeń i zachowań, muszą mierzyć się z nieprzyzwoitością, a czasem nawet chamstwem. Internetowy hejt, o którym tak wiele się pisze i mówi, nie jest w żaden sposób obcy wykonawcom disco. Same słowa mogą jednak skrzywdzić jedynie słabszych emocjonalnie.

Kiedy w życie wchodzą konkretne czyny, obawiać może się już każdy. Tym razem, ofiarą karygodnego postępowania padł Piotr Kołaczyński - doskonale znany w branży Miły Pan. Gwiazdor opublikował na instagramie post dotyczący włamania się na jego konto facebookowe, które dezaktywował jakiś czas temu.

Osobnik podszywający się pod artystę, bezpardonowo wypisuje nieprawdziwe informacje, a być może nawet podrywa dziewczyny w imieniu Piotrka, lecz bez jego wiedzy.

Przyłączamy się do apelu Miłego Pana, o niewchodzenie w dyskusję z oszustem. Konto Autora „Małolatek” i „Królowej” nie jest aktualnie obsługiwane przez wokalistę. Nieuczciwym internetowym zabiegom mówimy stanowcze NIE!

Zobacz również: Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca premiera grupy MIG dostępna! "Nie mów mi nic" stanie się nowym hitem disco polo?
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.