Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-09T18:00:00+02:00 Oszałamiający koncert formacji Defis! To było coś cudownego! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/oszalamiajacy-koncert-formacji-defis-to-bylo-cos-cudownego-1562628087.jpg

Oszałamiający koncert formacji Defis! To było coś cudownego!

Redakcja , 09 Lipiec 2019  18:00
Reklama
Oszałamiający koncert formacji Defis! To było coś cudownego!
Źródło zdjęć: materiały własne

Jednym słowem rewelacja!

Reklama

Publiczność była zaskoczona. To, co się wydarzyło tamtejszego wieczoru, na długo pozostanie w pamięci Karola Zawrotniaka, jak i również fanów muzyki disco polo

Zobacz również: Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Karol Zawrotniak z zespołu Defis odznacza się na tle pozostałych wykonawców swoim niezwykłym flow, jakie towarzyszy mu podczas koncertów. Przystojny wokalista wie, że fanki w niemalże każdym wieku mają do niego słabość. W ostatnim czasie Karol sprawił, iż krew pięknych pań zaczęła wrzeć, a zazdrość ich wybranków sięgnęła zenitu. 

Wokalista zaszczycił swoją obecnością w obleganym klubie przez fanów muzyki disco polo. Oczywiście mowa o klubie Mega Music Wilga, który słynie z niezwykłych koncertów największych gwiazd disco polo.

Niedawno na scenie wystąpił urokliwy Karol Zawrotniak wraz z zespołem Defis. Nie zabrakło najlepszych hitów formacji. Jednakże to właśnie „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub” wywołał burze euforii u pań, które zaczęły marzyć, iż wokalista kieruje właśnie do nich to pytanie.

Nic w tym dziwnego, w końcu każda kobieta bez wyjątku czy to panna, czy mężatka byłaby w stanie odpowiedzieć w stanie uniesienia - TAK.

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!

Panowie powinni zacząć się obawiać przystojnego artysty disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Krótka sukienka odsłoniła piękne nogi wokalistki disco polo! Od tych widoków odbierze Wam mowę!
  2. Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce gwiazdora disco polo! Artysta nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  4. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej