Reklama
Polecamy


Reklama

Ostre słowa w stronę zespołów disco polo w popularnym programie tv! Wstyd!

2020-06-09T21:21:00+02:00 Ostre słowa w stronę zespołów disco polo w popularnym programie tv! Wstyd! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/ostre-slowa-w-strone-zespolow-disco-polow-popularnym-programie-tv-1591533960.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Przykrym faktem jest, że ludzie nadal szufladkują wykonawców i niestety, ale robią to również w telewizji

Reklama

Gwiazdy disco polo zmagają się z hejtem w telewizji. Nikt nie chciałby się znaleźć na miejscu artystów, którzy zostali oczernieni publicznie.

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

Wśród fanów muzyki tanecznej wydaje się wręcz niemożliwe znalezienie osoby, która nie znałaby zespołu Mejk. Artyści mogą pochwalić się licznymi przebojami, jakimi podbijają największe rozgłośnie radiowe i telewizyjne.

Do ich najlepszych propozycji zalicza się takie piosenki, jak „Tańczę z nim do rana” , „Dotknij mnie” czy też „To chyba cud” i „Na parterze”. Formacja Mejk ma na swoim koncie również udany duet z Fisherem , co okazało się strzałem w dziesiątkę. Teledysk do tego utworu ma już ponad 40 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Niedawno Elwira z grupy Mejk zamieściła na swoim prywatnym koncie Instagramowym wpis, który nakłania do przemyśleń, a przede wszystkim do zastanowienia się nad stosunkiem do drugiego człowieka:

-„Zdarzyło się, że dziś wieczorem wspomniano nas w @ttv.pl @googlebox_official . Tu zapowiedź. W docelowym materiale jednak, niestety hejt. To bardzo smutne, że wciąż jest nienawiść do muzyki disco polo i ludzi, którzy ją tworzą.”.

Przykrym faktem jest, że ludzie nadal szufladkują wykonawców i niestety, ale niekiedy nie potrafią okazywać szacunku drugiemu człowiekowi, który tworzy muzykę disco polo.

Należy pamiętać, że nie każdy jest silny psychicznie i czasami możemy bardzo zranić drugą osobę swoim nieprzemyślanym komentarzem.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.