Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-09T21:21:00+02:00 Ostre słowa w stronę zespołów disco polo w popularnym programie tv! Wstyd! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/ostre-slowa-w-strone-zespolow-disco-polow-popularnym-programie-tv-1591533960.png
Reklama

Ostre słowa w stronę zespołów disco polo w popularnym programie tv! Wstyd!

Redakcja , 09 Czerwiec 2020  21:21
Ostre słowa w stronę zespołów disco polo w popularnym programie tv! Wstyd!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Przykrym faktem jest, że ludzie nadal szufladkują wykonawców i niestety, ale robią to również w telewizji

Reklama

Gwiazdy disco polo zmagają się z hejtem w telewizji. Nikt nie chciałby się znaleźć na miejscu artystów, którzy zostali oczernieni publicznie.

Zobacz również: Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!

Wśród fanów muzyki tanecznej wydaje się wręcz niemożliwe znalezienie osoby, która nie znałaby zespołu Mejk. Artyści mogą pochwalić się licznymi przebojami, jakimi podbijają największe rozgłośnie radiowe i telewizyjne.

Do ich najlepszych propozycji zalicza się takie piosenki, jak „Tańczę z nim do rana” , „Dotknij mnie” czy też „To chyba cud” i „Na parterze”. Formacja Mejk ma na swoim koncie również udany duet z Fisherem , co okazało się strzałem w dziesiątkę. Teledysk do tego utworu ma już ponad 40 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Niedawno Elwira z grupy Mejk zamieściła na swoim prywatnym koncie Instagramowym wpis, który nakłania do przemyśleń, a przede wszystkim do zastanowienia się nad stosunkiem do drugiego człowieka:

-„Zdarzyło się, że dziś wieczorem wspomniano nas w @ttv.pl @googlebox_official . Tu zapowiedź. W docelowym materiale jednak, niestety hejt. To bardzo smutne, że wciąż jest nienawiść do muzyki disco polo i ludzi, którzy ją tworzą.”.

Przykrym faktem jest, że ludzie nadal szufladkują wykonawców i niestety, ale niekiedy nie potrafią okazywać szacunku drugiemu człowiekowi, który tworzy muzykę disco polo.

Należy pamiętać, że nie każdy jest silny psychicznie i czasami możemy bardzo zranić drugą osobę swoim nieprzemyślanym komentarzem.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  2. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  3. Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!
  4. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej