2023-08-19T22:00:00+02:00 Ostra Paula Karpowicz o znęcaniu się nad zwierzętami! Paula Karpowicz ostro krytykuje znęcanie się nad zwierzętami. Zobacz, jak wokalistka Topky komentuje poruszającą historię psa Gustavo i apeluje o większą odpowiedzialność https://disco-polo.info/uploads/news/ostra-paula-karpowicz-o-znecaniu-sie-nad-zwierzetamijpg.jpg Disco-Polo.info

Ostra Paula Karpowicz o znęcaniu się nad zwierzętami!


Paula Karpowicz ostro krytykuje znęcanie się nad zwierzętami. Zobacz, jak wokalistka Topky komentuje poruszającą historię psa Gustavo i apeluje o większą odpowiedzialność.

Autor: Adam Begier, 19 Sierpień 2023  22:00
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/
Ostra Paula Karpowicz o znęcaniu się nad zwierzętami!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 2. Maluba i znany producent Detmi połączyli siły! Nowa piosenka lada moment pojawi się w sieci. Czym zaskoczą gwiazdy?!
 3. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?

  Krzywdzenie zwierząt to jedno z najbardziej odrażających zachowań, jakim ludzie mogą się dopuścić. Niestety, mimo postępów w społecznej świadomości, wciąż dochodzi do tego typu aktów okrucieństwa. W ostatnich godzinach, temat ten stanął w centrum uwagi za sprawą Pauli Karpowicz, utalentowanej wokalistki zespołu Topky. Artystka zdecydowanie i otwarcie wyraziła swoje zdanie na temat znęcania się nad zwierzętami, wzywając do głębszej refleksji.

  Krzywda zwierząt - Czyny, które nie powinny mieć miejsca

  Czy istnieje coś bardziej haniebnego niż krzywdzenie bezbronnych istot? Krzywda wyrządzona zwierzętom to nie tylko naruszenie ich praw, ale także obnażenie moralnej kondycji sprawcy. Niestety, pomimo apeli i działań organizacji walczących o prawa zwierząt, nadal mamy do czynienia z przypadkami okrucieństwa. Również w Polsce, gdzie miłość do zwierząt jest silnie zakorzeniona w kulturze, nie brakuje zdarzeń, które wstrząsają opinią publiczną.

  Głos gwiazdy dla bezbronnych - Paula Karpowicz mówi "Zastanówcie się"

  W ostatnich latach, coraz więcej znanych osobistości angażuje się w walkę o prawa zwierząt. Wśród nich wyróżnia się Paula Karpowicz, wokalistka popularnego zespołu Topky. Jej miłość do czworonogów jest powszechnie znana, a na profilu Instagramowym artystki znajdziemy liczne zdjęcia z ukochanymi zwierzakami. Niedawno Paula postanowiła wyrazić swoje stanowisko na temat krzywdzenia zwierząt w jednym ze swoich story na tej platformie.

  Paula Karpowicz podzieliła się z fanami nagraniem, w którym Joanna Krupa, modelka i aktywistka na rzecz zwierząt, opowiedziała poruszającą historię psa o imieniu Gustavo. Piesek ten stał się ofiarą niewłaściwego traktowania, które doprowadziło do konieczności operacji oraz zakładania gipsu. Co szokujące, to pięcioletnie dziecko miało na swoim sumieniu te okrutne czyny. Joanna Krupa podkreśliła, że za takie zachowanie odpowiadają przede wszystkim rodzice.

  Reakcja Pauli Karpowicz na tę historię była wyraźna i pełna emocji. W komentarzu do nagrania Krupy, wokalistka zwróciła uwagę na absurdalność sytuacji oraz odpowiedzialność rodziców. Jej słowa "5 letnie dziecko? Serio? Zastanówcie się czasami jakie 'zabawki' kupujecie dzieciom" oddają głęboką dezaprobatę wobec takiego postępowania. Paula jasno podkreśliła, że posiadanie zwierzaka to poważna decyzja, która wymaga odpowiedzialności i troski.


  Topky - Pokora

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  2. Prosto z gór! Gwiazdy disco polo AleSiadło podbijają scenę disco polo nowością "Ze mną bądź". To nowy HIT 2024?
  3. Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z "Projektu Lady" mówi ile można zarobić w reality show!
  4. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
  5. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
  6. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  7. Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!
  8. Włoska Fiesta z Polskim Akcentem – Demeters prezentuje Italo Mix!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie