Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-18T15:30:00+02:00 Optymistyczne nagranie wokalisty disco polo! Wszystko wraca już do normalności?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wokalista-disco-polo-opublikowal-nagranie-ktore-zdradza-bardzo-duzo-1589205748.jpg
Reklama

Optymistyczne nagranie wokalisty disco polo! Wszystko wraca już do normalności?!

Redakcja , 18 Maj 2020  15:30
Optymistyczne nagranie wokalisty disco polo! Wszystko wraca już do normalności?!
Źródło zdjęć: facebook.com/formacja.power.play
Reklama

Gwiazdor wrzucił nagranie, które możemy potraktować jako demo najnowszej produkcji kultowego w świecie disco polo zespołu

Reklama

Artyści disco polo czują już powrót do normalności. Przystępują zatem do muzycznego działania, by po przywróceniu koncertowania, móc zaskoczyć swoich fanów świetną nowością!

Zobacz również: Hit disco polo?! Piękna dziewczyna i butelka wina! Czy może być coś lepszego?

Nie od dziś wiadomo, że takim muzycznym pracoholikiem jest Sylwek z zespołu Power Play. Artysta wrzucał na swój profil materiały świadczące o jego producenckiej aktywności bardzo często. W czasie pandemii jednak ograniczył tego typu publikacje, zastępując je zdjęciami, na których bez reszty poświęcał siebie i swój czas rodzinie.

Ostatni wpis Sylwka jest bardzo optymistyczny. Gwiazdor wrzucił nagranie, które możemy potraktować jako demo najnowszej produkcji kultowego w świecie disco polo zespołu. I choć utwór zapowiada się bardzo dobrze, to nie to najbardziej przykuwa naszą uwagę. Najbardziej cieszy powrót twórców do działania.

To doskonały zwiastun dla całej branży, ale i dla wiernych słuchaczy muzyki tanecznej. Jeszcze bardziej budujący jest sam opis do zdjęcia: „...Żyje żyje...ostro działam”...te słowa muszą i będą prorocze dla wszystkich spragnionych normalności.

Zobacz również: Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo po śmierci taty nie chciał kontynuować muzycznej kariery. Do sieci trafiły wzruszające słowa wokalisty!
  2. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!
  3. Artysta disco polo gotowy ożenić się mimo wszystko? Przed Wami elektryzująca nowość!
  4. Kusa sukienka podkreślająca biust! Przepiękna artystka disco polo z kieliszkiem Prosecco składa życzenia.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej