Reklama
Polecamy


Reklama

Optymistyczne nagranie wokalisty disco polo! Wszystko wraca już do normalności?!

2020-05-18T15:30:00+02:00 Optymistyczne nagranie wokalisty disco polo! Wszystko wraca już do normalności?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-opublikowal-nagranie-ktore-zdradza-bardzo-duzo-1589205748.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/formacja.power.play
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdor wrzucił nagranie, które możemy potraktować jako demo najnowszej produkcji kultowego w świecie disco polo zespołu

Reklama

Artyści disco polo czują już powrót do normalności. Przystępują zatem do muzycznego działania, by po przywróceniu koncertowania, móc zaskoczyć swoich fanów świetną nowością!

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie od dziś wiadomo, że takim muzycznym pracoholikiem jest Sylwek z zespołu Power Play. Artysta wrzucał na swój profil materiały świadczące o jego producenckiej aktywności bardzo często. W czasie pandemii jednak ograniczył tego typu publikacje, zastępując je zdjęciami, na których bez reszty poświęcał siebie i swój czas rodzinie.

Ostatni wpis Sylwka jest bardzo optymistyczny. Gwiazdor wrzucił nagranie, które możemy potraktować jako demo najnowszej produkcji kultowego w świecie disco polo zespołu. I choć utwór zapowiada się bardzo dobrze, to nie to najbardziej przykuwa naszą uwagę. Najbardziej cieszy powrót twórców do działania.

To doskonały zwiastun dla całej branży, ale i dla wiernych słuchaczy muzyki tanecznej. Jeszcze bardziej budujący jest sam opis do zdjęcia: „...Żyje żyje...ostro działam”...te słowa muszą i będą prorocze dla wszystkich spragnionych normalności.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  2. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.