Reklama
Polecamy


Reklama

Opadną Wam szczęki! Fanka disco polo odsłoniła przed swoim idolem pokaźny biust!

2020-07-08T07:30:00+02:00 Opadną Wam szczęki! Fanka disco polo odsłoniła przed swoim idolem pokaźny biust! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/markus-p-znalazl-sie-na-biuscie-swojej-fanki-wokalista-disco-polo-moze-poczuc-dume-1594056988.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/markus_piii/
Reklama


Życie gwiazd

Wielbicielka gwiazdora disco polo przykuwa swoim pomysłem społeczną uwagę nie tylko ze względu na rozmiar biustu, ale też to co na nim ma

Reklama

Artyści disco polo mają milionowe rzesze fanów. Tłumy zbierające się na koncertach i głośno skandujące nazwę ukochanego zespołu, to jeden z objawów szalonej miłości odbiorcy do twórcy. Istnieją także inne sposoby uwielbienia wybranej gwiazdy.

Zobacz również: Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!

Pozytywne komentarze czy łapki w górę w sieci, to także wyraz sympatii i uznania dla wykonawcy. Fanka Markusa P, przebiła jednak te wszystkie możliwości. Dziewczyna uznała, że najbardziej wyrazistą formą uwielbienia dla wokalisty, będzie napisanie jego pseudonimu scenicznego na piersiach.

Tuż obok napisu, widnieje także namalowane serce. Trzeba przyznać, że taki sposób wyznania platonicznej miłości, jest bardzo intrygujący. Wielbicielka przykuwa swoim pomysłem społeczną uwagę również ze względu na rozmiar biustu. Markusowi można szczerze pozazdrościć nie tylko liczby fanów, ale także ich urody i niezwykłego oddania.

Piosenkarz w swoim stylu skomentował całe wydarzenie: „...można i tak”. Być może ta sytuacja będzie początkiem całej fali podobnych wyznań.

Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również: Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi!
  2. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!
  3. Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.