2020-07-08T07:30:00+02:00 Opadną Wam szczęki! Fanka disco polo odsłoniła przed swoim idolem pokaźny biust! Wielbicielka gwiazdora disco polo przykuwa swoim pomysłem społeczną uwagę nie tylko ze względu na rozmiar biustu, ale też to co na nim ma https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/markus-p-znalazl-sie-na-biuscie-swojej-fanki-wokalista-disco-polo-moze-poczuc-dume-1594056988.jpg

Opadną Wam szczęki! Fanka disco polo odsłoniła przed swoim idolem pokaźny biust!

Autor: Adam Begier , 08 Lipiec 2020  07:30
Opadną Wam szczęki! Fanka disco polo odsłoniła przed swoim idolem pokaźny biust!
Źródło zdjęć: instagram.com/markus_piii/

Wielbicielka gwiazdora disco polo przykuwa swoim pomysłem społeczną uwagę nie tylko ze względu na rozmiar biustu, ale też to co na nim maReklama

Artyści disco polo mają milionowe rzesze fanów. Tłumy zbierające się na koncertach i głośno skandujące nazwę ukochanego zespołu, to jeden z objawów szalonej miłości odbiorcy do twórcy. Istnieją także inne sposoby uwielbienia wybranej gwiazdy.

Pozytywne komentarze czy łapki w górę w sieci, to także wyraz sympatii i uznania dla wykonawcy. Fanka Markusa P, przebiła jednak te wszystkie możliwości. Dziewczyna uznała, że najbardziej wyrazistą formą uwielbienia dla wokalisty, będzie napisanie jego pseudonimu scenicznego na piersiach.

Tuż obok napisu, widnieje także namalowane serce. Trzeba przyznać, że taki sposób wyznania platonicznej miłości, jest bardzo intrygujący. Wielbicielka przykuwa swoim pomysłem społeczną uwagę również ze względu na rozmiar biustu. Markusowi można szczerze pozazdrościć nie tylko liczby fanów, ale także ich urody i niezwykłego oddania.

Piosenkarz w swoim stylu skomentował całe wydarzenie: „...można i tak”. Być może ta sytuacja będzie początkiem całej fali podobnych wyznań.

Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również: "Gdzie Jesteś Kochana" - Przebój od Kenzo

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska – Droga do wielkich milionów: Fenomen teledysku 'Silniejsza'! To najlepsza produkcja w ostatnim czasie?
  2. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  3. Iness ma wielkie serce ! Nie uwierzysz jak pomagała najmłodszych! Taka akcja to coś wyjątkowego!
  4. Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety
  5. To Cię zaskoczy! Ten zespół disco polo ma wolne terminy dopiero na 2026 rok! Jest ich TYLKO kilka! Zobaczcie, czym zaskakują!
  6. Mamy przedpremierowo nowość: Ela Kliś prezentuje "Nie jestem już sama" | VIDEO
  7. Powraca ukochany program Disco Polo Live! Znamy datę EMISJI nowego odcinka! Czym zaskoczy prowadzący?!
  8. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie