2023-12-20T13:32:00+01:00 "Ona Zaskoczona" nowy hit od zespołu Daj To Głośniej podbija YouTube! Poznaj hit "Ona Zaskoczona" od Daj To Głośniej – nowy fenomen disco polo z ponad 140 tys. wyświetleń w dwa dni https://disco-polo.info/uploads/news/ona-zaskoczona-nowy-hit-od-zespolu-daj-to-glosniej-podbija-youtubejpg.jpg Disco-Polo.info

"Ona Zaskoczona" nowy hit od zespołu Daj To Głośniej podbija YouTube!


Poznaj hit "Ona Zaskoczona" od Daj To Głośniej – nowy fenomen disco polo z ponad 140 tys. wyświetleń w dwa dni

Autor: Adam Begier, 20 Grudzień 2023  13:32
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kajra w ognistej sukni zawładnęła Instagramem! Tak żona Sławomira błyszczy w mediach! Jest najlepsza?!
 2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 3. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO

  Disco polo, gatunek muzyczny głęboko zakorzeniony w polskiej kulturze, znów zaskakuje! Tym razem zespół Daj To Głośniej, znany z umiejętności tworzenia chwytliwych melodii, wypuścił nowy teledysk do utworu "Ona zaskoczona", który w zaledwie dwa dni od premiery, odbyłej się 18 grudnia, zgromadził ponad 140 tysięcy wyświetleń. To znakomity wynik, który świadczy o rosnącej popularności grupy i ich najnowszego hitu.

  "Ona Zaskoczona" – Przepis na Sukces

  Świat disco polo nieustannie ewoluuje, a Daj To Głośniej udowadniają, że wiedzą, jak zaskoczyć swoich fanów. "Ona zaskoczona" to połączenie energicznej melodii z zapadającym w pamięć tekstem. Jest to przepis, który zawsze sprawdza się w disco polo – rytmiczna, łatwa do zapamiętania melodia, połączona z prostym, ale sugestywnym tekstem, tworzy hit, który łatwo znajduje drogę do serc słuchaczy.

  Teledysk do "Ona zaskoczona to kolejny element, który przyciąga uwagę. Daj To Głośniej postawili na kolorową i dynamiczną oprawę wizualną, która doskonale komponuje się z energią utworu. Wideo przekazuje pozytywną energię i doskonale oddaje klimat całej piosenki. Jest to ważny aspekt, gdyż w dobie Internetu i mediów społecznościowych, atrakcyjny teledysk to klucz do zdobycia szerszej publiczności.

  Premiera "Ony zaskoczonej" to znaczący moment dla zespołu Daj To Głośniej. Zespół ten udowadnia, że disco polo wciąż ma wiele do zaoferowania, a jego popularność nie maleje. Ponad 140 tysięcy wyświetleń w ciągu dwóch dni to wynik, który mówi sam za siebie. Gratulujemy zespołowi i z niecierpliwością czekamy na kolejne muzyczne nowości!

  Zobacz również: Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!


  DAJ TO GŁOŚNIEJ - ONA ZASKOCZONA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
  2. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
  3. Wielki powrót klasyka disco polo?! 'O Tobie Kochana' w nowej odsłonie! Fani to pokochają?
  4. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  5. TAK wyglądają naprawdę koncerty SKOLIMA! Król Latino rozgrzał Blachownię hitem 'Palermo' – Niezapomniany Koncert | VIDEO
  6. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
  7. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
  8. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie