2019-10-01T16:05:00+02:00 „Ona by tak chciała” w jeszcze lepszej wersji! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/ona-by-tak-chciala-w-jeszcze-lepszej-wersji-1569833544.jpg

„Ona by tak chciała” w jeszcze lepszej wersji!

Redakcja , 01 Październik 2019  16:05

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
„Ona by tak chciała” w jeszcze lepszej wersji!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Co myślicie o takiej odsłonie „Ona by tak chciała”?

Reklama

Ronnie Ferarri stworzył przebój roku? Piosenka pod tytułem „Ona by two chciała” wzbudziła zainteresowanie u Dance 2 Disco.

Zobacz również: Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO

Nie podlega dyskusji fakt, że Ronnie Ferrari jest odkryciem roku. Młody artysta stworzył utwór, który ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Dla jednych jest to kawałek, który stał się hitem internetu, ale i nie tylko. Nie ma imprezy, na której nie byłoby chociaż raz zagrane „Ona by tak chciała”.

Nieważne, czy jest to wydarzenie w klubie, czy uroczystość weselna. Piosenka stała się fenomenem. Jednakże Hubert Kacperski z Włocławka ma grono przeciwników.

Niektórzy określają jego kawałek, jako patologiczne disco polo. Co by nie myśleć o twórczości młodego wykonawcy, trzeba przyznać, że stworzył on przebój, który podbił rynek.

Nie ma osoby, która nie słyszałaby tej piosenki. Ponadto Hubert osiągnął jeszcze większy sukces biorąc pod uwagę fakt, iż „Ona by tak chciała” w wersji audio w niecałe dwa miesiące ma ponad 64 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Ponadto utwór wzbudził zainteresowanie u Dance 2 Disco.

Mogliby się wydawać, że nie można zrobić bardzie klubowej wersji. Jednakże remix od Dance 2 Disco przebił wszystko. Co myślicie o takiej odsłonie „Ona by tak chciała”?

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  2. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  3. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  4. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  5. Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?
  6. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami