2021-09-11T18:52:00+02:00 Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co! https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-sukces-marcina-millera-i-zespolu-boys-gwiazdor-disco-polo-rozbil-bank-i-smialo-moze-otwierac-szampanajpg.jpg

Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Redakcja , 11 Wrzesień 2021  18:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys
Reklama

Marcin Miller to popularny wokalista, który wraz ze swoim zespołem Boys od ponad 30 lat nieprzerwanie święci triumfy na scenie disco polo

Reklama

Artysta disco polo wszedł w posiadanie tajemnego eliksiru, który sprawia, że każda rzecz, której się dotknie, błyskawicznie zamienia się w złoto.

Zobacz również: Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!

Każdy artysta disco polo cieszy się, gdy jego kawałki podobają się publiczności. Prawdziwą radość osiąga jednak wtedy, gdy na jego koncie pojawia się złoto! Uwielbiany gwiazdor ma wielkie powody do dumy, bowiem w ręce artysty trafiło nie tylko złoto!

Reklama

Marcin Miller to popularny wokalista, który wraz ze swoim zespołem Boys od ponad 30 lat nieprzerwanie święci triumfy na scenie disco polo. Gwiazdor przez trzy dekady kariery wylansował mnóstwo hitów, które do dziś nuci cała Polska. Kawałki takie jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Chłop z Mazur” nucą całe pokolenia!

Marcin Miller bez wątpienia jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej muzyki rozrywkowej. Artysta wszedł w posiadanie tajemnego eliksiru, który sprawia, że każda rzecz, której się dotknie, błyskawicznie zamienia się w złoto. To niesłychana umiejętność, która nie przydarza się każdemu!

Lider grupy Boys kolejny raz może otwierać szampana! Gwiazdor disco polo zdobył aż 6 płyt, które dołączą do jego pokaźnej kolekcji! Marcin Miller kolejny raz udowodnił, że w tworzeniu hitów nie ma sobie równych!

1- Boys ,,Moja kochana” potrójna platyna

2- Boys ,, Koleś z bety” podwójna platyna

3- Boys ,,Nie ma gwiazd” platyna

Reklama

4- Boys ,,Ogród pełen róż” złota

5- Boys & Bayer Full ,,Szalona blondynka” platyna

6- Boys & Top Girls & Jorrgus & Extazy & BajorekD ,,To zmieni się” złota

Szczęśliwy artysta disco polo zyskał niezwykłą motywację do tworzenia kolejnych hitów. Wielkie wyróżnienie, które go spotkało dodało gwiazdorowi wielkiego wiatru w żagle!

Zobacz również: Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Taka jak Ty
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  2. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  3. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  4. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  5. Jesika odświeżyła utwór, który kiedyś nuciła cała Polska! Brzmi lepiej niż oryginał?!
  6. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  7. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  8. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami