Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-18T16:29:00+01:00 Ogromny sukces dla branży muzycznej! Zespół Daj To Głośniej otwiera szampana! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-dopisuja-kolejne-sukcesy-do-swojego-konta-tym-razem-chodzi-o-popularne-zestawieniejpg.jpg
Reklama

Ogromny sukces dla branży muzycznej! Zespół Daj To Głośniej otwiera szampana!

Redakcja , 18 Styczeń 2021  16:29
Ogromny sukces dla branży muzycznej! Zespół Daj To Głośniej otwiera szampana!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Znakomity wynik jest jednak zasługą ciężkiej pracy i przede wszystkim najwyższej jakości. Nie ma już wątpliwości, że słuchacze odpalają piosenkę „Jeszcze raz” kilkanaście razy w ciągu dnia

Reklama

Artyści disco polo idą jak burza w przestrzeni internetowej. Kolejne sukcesy są odhaczane grubym mazakiem, a twórcy razem z fanami mogą otwierać szampana. 

Zobacz również: Niezwykle gorące zdjecia najpiękniejszej gwiazdy disco polo! Pół Polski oszalało na jej punkcie!

Popularność muzyki tanecznej dawno już wyszła poza krąg disco polo. Losy gwiazd i kolejne produkcje muzyczne śledzi cała Polska, bez względu na muzyczne preferencje. Choć trzeba powiedzieć jasno. To nasz gatunek jest wiodącym brzmieniem w show-biznesie. 

Dowody na potwierdzenie tej tezy spływają raz po raz. Za kolejny odpowiada zespół Daj to Głośniej ze swoją najnowszą propozycją. Formacja ledwo dodała utwór do sieci, a już może święcić pierwsze triumfy. Kawałek znalazł się na 8 miejscu karty „na czasie” polskiego Youtube’a. To osiągniecie jest o tyle spektakularne, że numer musiał stanąć w szranki z najpopularniejszymi youtuberami i ich zawsze łakomym materiałem. 

Znakomity wynik jest jednak zasługą ciężkiej pracy i przede wszystkim najwyższej jakości. Nie ma już wątpliwości, że słuchacze odpalają piosenkę „Jeszcze raz” kilkanaście razy w ciągu dnia. Kolejni odbiorcy do nich dołączają. Festiwal dominacji disco polo trwa i nie zanosi się na zmianę tego frontu.

A Wy ile razy już słyszeliście najnowszy utwór od Daj to Głośniej?

Zobacz również: Duet, który wprawił w osłupienie miliony Polaków! Dawid Narożny z córką Gabrysią w repertuarze Pięknych i Młodych!

Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Jeszcze raz
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani zachwyceni! Marcin Miller zaskoczył wyjątkową niespodzianką! Tak imperator disco polo dba o słuchaczy!
  2. Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!
  3. To prawdziwy hit disco polo! Formacja Bagno z genialną premierą oczarowała świat muzyczny!
  4. Zdjęcie gwiazdy disco polo przed i po metamorfozie podbija sieć! Szokująca przemiana!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej