2023-12-29T08:30:00+01:00 Ogromny Dom i Stadnina Koni - Domowe Imperium Sławomira Świerzyńskiego Zajrzyj za kulisy życia Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full: od stadniny koni po luksusowy jacht 'Seniorita' i minimalistyczny dom https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-dom-i-stadnina-koni---domowe-imperium-slawomira-swierzynskiegojpg.jpg Disco-Polo.info

Ogromny Dom i Stadnina Koni - Domowe Imperium Sławomira Świerzyńskiego


Zajrzyj za kulisy życia Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full: od stadniny koni po luksusowy jacht 'Seniorita' i minimalistyczny dom

Autor: Adam Begier, 29 Grudzień 2023  08:30
Źródło zdjęć: AKPA
Ogromny Dom i Stadnina Koni - Domowe Imperium Sławomira Świerzyńskiego
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
 2. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
 3. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?

  Sławomir Świerzyński, charyzmatyczny lider zespołu Bayer Full, znany jest przede wszystkim z energicznych występów i przebojowych utworów. Jednak poza sceną, życie Sławomira to coś więcej niż muzyka disco polo. Właściciel imponującego gospodarstwa o powierzchni 12 hektarów, Świerzyński z powodzeniem łączy karierę muzyczną z pasją do hodowli koni i żeglarstwa.

  Stadnina koni to nie tylko hobby, ale i część biznesu artysty. Świerzyński z dumą dba o swoje zwierzęta, a jego stadnina cieszy się uznaniem wśród miłośników jeździectwa. Dostępna jest także opcja wypożyczenia dorożek, co stanowi dodatkową atrakcję dla turystów i entuzjastów koni.

  Prywatny Jacht "Seniorita" Bayer Full

  Niemniej imponującym elementem majątku Sławomira jest jego prywatny jacht "Seniorita". Ta luksusowa jednostka o długości 10 metrów i szerokości 3 metrów, wyposażona w kuchnię, dwie sypialnie oraz łazienki, kosztowała gwiazdora 100 tysięcy złotych. Podobnie jak stadnina, jacht jest nie tylko przedmiotem osobistego użytku, ale też źródłem dodatkowego dochodu dzięki możliwości wypożyczenia.

  Wnętrza domu Sławomira Świerzyńskiego, zlokalizowanego w sercu jego gospodarstwa, odzwierciedlają jego osobowość: są proste, ale funkcjonalne. Artysta ceni sobie wygodę i praktyczność, unikając niepotrzebnego przepychu. W domu znajduje się również biuro, które jest świadkiem wielu ważnych decyzji i spotkań związanych z działalnością zespołu Bayer Full. Ściany biura zdobią płyty zespołu, będące dowodem na sukcesy muzyczne.

  Interesujące jest, że Sławomir Świerzyński, żyjący w erze cyfrowej, nadal czerpie informacje głównie z telewizji, a z komputera korzysta rzadko. To świadczy o jego przywiązaniu do tradycyjnych źródeł informacji oraz o dystansie do nowoczesnych technologii.

  Dom Sławomira nie jest tylko miejscem pracy, ale przede wszystkim przestrzenią, gdzie artysta może odpocząć i zrelaksować się po intensywnym grafiku koncertowym. To tutaj, z dala od sceny i świateł reflektorów, Sławomir Świerzyński ładuje baterie, czerpiąc inspirację do dalszej działalności artystycznej i biznesowej.

  Zachowanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym nie jest łatwe, zwłaszcza w branży rozrywkowej. Jednak Sławomir Świerzyński z Bayer Full pokazuje, że jest to możliwe, łącząc pasję do muzyki z miłością do przyrody i zwierząt. Jego gospodarstwo i styl życia są odzwierciedleniem osobowości, która na scenie i poza nią fascynuje fanów nie tylko muzyką, ale i sposobem bycia.


  Bayer Full - Hej sokoły (Od biesiady do wesela)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Prosto z gór! Gwiazdy disco polo AleSiadło podbijają scenę disco polo nowością "Ze mną bądź". To nowy HIT 2024?
  2. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  3. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!
  4. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
  5. Znana wokalistka disco polo Milena Grzywacz w dziurawym kombinezonie?! Ogromne prześwity odsłaniają nagie ciało!
  6. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
  7. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
  8. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie