2020-05-31T19:07:00+02:00 Ogromne wzruszenie wokalistki disco polo! Zobaczcie, co zrobiła dla niej córka! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/etna-nie-kryje-wzruszenia-tym-co-zobaczyla-wczoraj-i-co-miala-okazje-doswiadczyc-kilkanascie-lat-temu-1590615888.jpg

Ogromne wzruszenie wokalistki disco polo! Zobaczcie, co zrobiła dla niej córka!

Redakcja , 31 Maj 2020  19:07

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Ogromne wzruszenie wokalistki disco polo! Zobaczcie, co zrobiła dla niej córka!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial

Sentyment i wzruszenie jest czymś naturalnym i nie należy się z tym kryć, wie o tym doskonale Joanna (Etna) która jest bardzo wylewna w sieci

Reklama

Zdarzenia te trwają po dzień dzisiejszy i wracają jak bumerang, w każdym roku, o tej samej porze. Chyba każda matka nie potrafiłaby na miejscu artystki powstrzymać emocji, jakie jej towarzyszyły.

Zobacz również: Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?

Sentyment i wzruszenie jest czymś naturalnym i nie należy się z tym kryć, wie o tym doskonale Joanna (Etna) która jest bardzo wylewna w sieci, zwłaszcza w kwestii opisów do zdjęć, jakie publikuje na swoich social mediach. Oczywiście nie można jej zarzucić, że pokazuje całe swoje życie w sieci, bo robi to ze smakiem i nie przekracza granic.

Zapewne w oczach internautów może to wyglądać inaczej, ale tak naprawdę Etna dba o swoją prywatność. Piękna wokalistka muzyki tanecznej, jest wszystkim doskonale znana z takich utworów, jak „Rolnik” , „Milioner” i „Misiak”. Ostatnio zamieściła na swoim koncie Instagramowym wzruszające nagranie: -„A tak było wczoraj. Nie, tak było od zawsze, gdy zostałam mamą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A tak było wczoraj ???????????????? nie, tak było od zawsze, gdy zostałam Mamą ???? pamiętam, gdy moja córka chodziła do przedszkola, z okazji Dnia Matki, gdy szłam na akademię w przedszkolu, niosłam bukiecik kwiatów???? i ja dostawałam od Niej kwiaty , by za chwilę obdarować Ją bukiecikiem z okazji urodzin, a potem w domu czekały prezenty???????????? i tak jest już zawsze w ten piękny majowy dzień ???? Jeśli jesteście ciekawi, co tym razem dostałam od córki na prezent, obejrzyjcie filmik ???????????? A już jutro o 20:00 zapraszam Was na koncert online na kanale youtube @voxfmpl Zaśpiewam tam moje największe hity ???? #zostańwdomuibawsięonline ___________________________________ #etnamusicofficial #discopolo #mothersday #motheranddaughter #gift #surprise #bear #mom #instafit #fitmom #day #daily #instadaily #happy #bestoftheday #fun #niespodzianka #dzieńmatki

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

Pamiętam, gdy moja córka chodziła do przedszkola, z okazji Dnia Matki, gdy szłam na akademię w przedszkolu, niosłam bukiecik kwiatów i ja dostawałam od niej kwiaty, by za chwilę obdarować ją bukiecikiem z okazji urodzin, a potem w domu czekały prezenty. I tak jest już zawsze w ten piękny majowy dzień. Jeśli jesteście ciekawi, co tym razem dostałam od córki na prezent, obejrzyjcie filmik"

Wokalistka muzyki tanecznej zapewne co roku czeka na ten dzień. W końcu nie ma chyba nic piękniejszego w życiu kobiety, niż macierzyństwo z taką tradycją.

Prawda?

Zobacz również: Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  2. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  3. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  4. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  6. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  7. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  8. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami