Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-26T20:15:00+01:00 Odważny dekolt w świątecznej scenerii. Wokalistka disco polo - Paula Karpowicz (Top Girls) zachwyciła kus https://disco-polo.info/uploads/news/odwazny-dekolt-w-swiatecznej-scenerii-gwiazda-disco-polo-ponownie-zachwycilajpg.jpg
Reklama

Odważny dekolt w świątecznej scenerii. Wokalistka disco polo - Paula Karpowicz (Top Girls) zachwyciła kuszącym wyglądem!

Redakcja , 26 Grudzień 2020  20:15
Odważny dekolt w świątecznej scenerii. Wokalistka disco polo - Paula Karpowicz (Top Girls)  zachwyciła kuszącym wyglądem!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/
Reklama

Kadr przedstawia piękną artystkę i mocno wyeksponowany dekolt, który wielu obserwującym na pewno poprawił humor przy świątecznym stole

Reklama

Świąteczny czas dla artystów disco polo, to kolejna okazja do zachwycenia fanów. Twórcy nie żałują odbiorcom prywaty, w której zdradzają najbardziej intymne zdarzenia i obrazki z własnego życia. 

Zobacz również: Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Boże Narodzenie, to czas poświęcony rodzinie. Mimo tego, wykonawcy zawsze znajdują kilka chwil, by życzeniami i ciekawym zdjęciem, „uszanować” swoich najwierniejszych zwolenników. 

Do sieci trafiła publikacja od znanej i uwielbianej wokalistki, Pauli Karpowicz. Gwiazda postanowiła złożyć swoim fanom życzenia świąteczne, które połączyła ze zdjęciem o charakterystyce conajmniej zmysłowej. 

Kadr przedstawia piękną artystkę i mocno wyeksponowany dekolt, który wielu obserwującym na pewno poprawił humor przy świątecznym stole. Piosenkarka wygląda powalająco. Fani bardzo ochoczo zareagowali na wpis i fotografię od swojej idolki:

„Jak tu jej nie kichać. Najlepszego i buziaki”, „Pięknie Pani wygląda - to mało powiedziane...”, głoszą chwalebne treści obserwujący. 

Ciężko się z nimi nie zgodzić! Paula znokautowała tym zdjęciem całą konkurencję. Obejrzyjcie koniecznie to zdjęcie, a później przesłuchajcie ostatnią muzyczną propozycję od zespołu Top Girls i BajorkaD pt. „Przeznaczeni”. I tu i tu można sprawić oczom wiele wizualnej przyjemności.

Zobacz również: Niezwykła przemiana uwielbianej gwiazdy disco polo! Fani zachwyceni Paulą Karpowicz z Top Girls!

Reklama
Paula Karpowicz - wokalistka Top Girls
Paula Karpowicz - wokalistka Top Girls
Piękna gwiazda disco polo!
Piękna gwiazda disco polo!
Piękna i wyjątkowa Paula Karpowicz
Piękna i wyjątkowa Paula Karpowicz
Reklama
Zobacz teledysk: Top Girls & BajorekD - Przeznaczeni
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!
  2. Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!
  3. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!
  4. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej