2021-10-19T16:57:00+02:00 Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT https://disco-polo.info/uploads/news/odwazne-zdjecia-przy-stole-slawomir-bez-kajry-celebruje-uroczystosc-weselna-swojego-perkusistyjpg.jpg

Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT

Redakcja , 19 Październik 2021  16:57
Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
Źródło zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir w trzech krokach zilustrował jak powinno wyglądać przysłowiowe 'na zdrowie', od napełnienia kieliszka po sam toast


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Coraz częściej najpopularniejsze zespoły disco polo są zapraszane na uroczystości weselne w charakterze gwiazdy wieczoru, jednak tym razem popularny wokalista zamiast na scenie, został przyłapany z kieliszkiem w dłoni przy stole.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!

Utwór „Miłość w Zakopanem” śpiewała cała Polska, a sam klip w serwisie YouTube osiągnął niesamowitą ilość wyświetleń, od tego momentu kariera Sławomira i jego żony Kajry nabrała zawrotnego tempa. Para występowała niemal na wszystkich festiwalach, każdy Sylwester i program telewizyjny należał do nich, a kolejka dziennikarzy chcących przeprowadzić kilkuminutowy wywiad nie miała końca! Do dziś Sławomir i Kajra to jedni z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych zespołów.

Reklama

Małżeństwo fantastycznie dogaduje się ze sobą zarówno na scenie, jak i w życiu. Współpraca to ich drugie imię. Obecnie para dała sobie więcej luzu w karierze muzycznej, Magdalena cudnie tańczy w programie „Taniec z gwiazdami” a Sławomir gościł na weselu swojego perkusisty. Gwiazdor był ubrany w białą, gustowną, folklorystyczną koszulę, którą otrzymał w prezencie od górali. Artysta chętnie wznosił toasty za zdrowie uwielbianego perkusisty i jego żony.

Na Instagramie wokalisty widać, że przyjęcie było kapitalne, a sam Sławomir w trzech krokach zilustrował jak powinno wyglądać przysłowiowe „na zdrowie”, od napełnienia kieliszka po sam toast. Fanom instrukcja jak najbardziej przypadła do gustu:

„A to i ja się napiję”,

„To chyba ostatni dzień picia, a tak poważnie szczęść Boże młodej parze’.

Reklama

Mimo tego, że na uroczystości weselnej zabrakło Magdaleny Kajrowicz, to wszyscy z goście wraz z parą młodą na czele, serdecznie zachęcali do głosowania na numer pary, w której wokalistka tańczyła. Na przyjęciu z pewnością nie zabrakło takich hitów jak „Miłość w Zakopanem” i „Weselny pyton"

Zobacz również: Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: SŁAWOMIR - ALL INCLUSIVE
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  2. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  3. Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!
  4. W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!
  5. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  6. Edyta Folwarska przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! Prezenterka wygląda jak gwiazda Hollywood!
  7. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  8. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami