Reklama


Reklama

Odważne i bardzo ponętne zdjęcie Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)! Tak wygląda królowa disco polo!

2019-07-09T21:37:00+02:00 Odważne i bardzo ponętne zdjęcie Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)! Tak wygląda królowa disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/odwazne-i-bardzo-ponetne-zdjecie-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-tak-wyglada-krolowa-disco-polo-1562662177.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Ogólna

Wokalistka disco polo w bardzo ponętnym stroju gwiazdą Instagrama

Reklama

Magda Narożna to na tę chwilę najbardziej rozpoznawalna postać ze świata disco polo. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi tysiące fanów. Wokalistka Pięknych i Młodych jest bardzo aktywna i często udostępnia zdjęcia ze swoją córką, czy w nowych kreacjach. Tym razem zaskoczyła bardzo odważnym zdjęciem.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Uwielbiana wokalistka disco polo nie wstydzi się swojego ciała i nie ma kompleksów co podkreślała w licznych wywiadach z naszą redakcją. Ostatnie miesiące Magda spędziła nad pracą nad swoją sylwetką. Co efekty widać na koncertach oraz w sieci. 

Pod jej zdjęciami pojawia się mnóstwo komentarzy z pozytywnymi opiniami na temat jej figury. Magda postanowiła delikatnie rozgrzać swoich fanów dodając bardzo ponętną fotkę.

Widzimy na niej artystkę disco polo w kostiumie kąpielowym, gdzie widzimy jej pośladki oraz długie nogi.

Oczywiście fani od razu zasypali Magdę ogromną ilością komentarzy na temat odważnego zdjęcia. Prawie wszyscy zgodnie stwierdzili, że Magda zasługuje na miano najpiękniejszej wokalistki ze świata disco polo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!

Czy Wy również podzielacie zdanie fanów Magdy i uważacie ją za najładniejszą kobietę w muzyce tanecznej?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!
  2. Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!
  3. Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.