2020-12-15T09:15:00+01:00 Obietnica warta miliony? Wokalista disco polo wzrusza i nakłania do przemyśleń! https://disco-polo.info/uploads/news/obietnica-warta-miliony-nowosc-od-deep-dance-wzrusza-i-naklania-do-przemyslenjpg.jpg

Obietnica warta miliony? Wokalista disco polo wzrusza i nakłania do przemyśleń!

Redakcja , 15 Grudzień 2020  09:15
Obietnica warta miliony? Wokalista disco polo wzrusza i nakłania do przemyśleń!
Źródło zdjęć: YouTube Lemon Records

Wokalista disco polo w szczerym wyznaniu miłosnym. Prawda stara, jak świat, że do tanga trzeba dwojga. Utwór jest bardzo ambitny i z przesłaniem


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wsłuchując się, można wyczytać między wierszami ważną informację od wokalisty. Patryk śpiewa, że będzie u boku ukochanej, jeśli ta zechce z nim być. Wówczas on obiecuje przy niej zostać.

Zobacz również: Nowa muzyczna droga popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk rozpoczęła właśnie nowy projekt! Fani pod wrażeniem!

W tym cały senk, że jeśli w związkach nie znajdziemy nici porozumienia, to relacja może być skazana na porażkę. Patryk Janas jeszcze nigdy wcześniej nie brzmiał tak szczerze i przekonująco, jak w utworze, który został zatytułowany "Obietnica".

Piosenka z pewnością przypadnie do gustu zakochanym, jak i tym, którzy rozpaczają po nieudanej relacji.  Choć utwór tekstowo jest bardzo optymistyczny, to melodia z nutą nostalgii, dodaje do całości lekkiej pikanterii i nakłania do refleksji, czy oby na pewno nasz związek jest taki, jak być powinien.  

Patryk jak zwykle postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Koniecznie przesłuchajcie jego nowości zatytułowanej "Obietnica" i dajcie znać, jak wam się podoba. Może warto wziąć sobie do serca to ukryte przesłanie w produkcji od Deep Dance?

Zobacz również: Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!

Reklama

DEEP DANCE - Obietnica

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: DEEP DANCE - Obietnica
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Monika Chwajoł prawie nago w śniegu?! Spontaniczne zachowanie gwiazdy disco polo oczarowało tysiące Polaków!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  3. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  4. Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki oraz Dejw już dziś w Polo TV! Wywiady, premiery i lista przebojów disco polo!
  5. Paweł Dudek - Czadoman na wakacjach! Gwiazdor disco polo postawił na ekskluzywny kierunek
  6. Wielki powrót legendarnego wokalisty disco polo! Zbyszek Perkowski Focus powrócił z rewelacyjna premierą pt. 'Maska'
  7. Zespół News zdradził kulisy nowej produkcji! Zapowiada się muzyczna petarda disco polo?! Poznajcie szczegóły!
  8. Dawid Narożny wspólnie z żoną dzielą się kolejnym wielkim szczęściem! Radość w rodzinie gwiazdora disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami