Reklama
Polecamy


Reklama

„Polski Cristiano Ronaldo” z gorącą premierą disco polo pt. "Sobota"

2019-08-25T15:51:00+02:00 „Polski Cristiano Ronaldo” z gorącą premierą disco polo pt. "Sobota" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/polski-cristiano-ronaldo-z-goraca-premiera-disco-polo-pt-sobota-1566729110.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie zobaczcie całość!

Reklama

DEEP DANCE - pod tym pseudonimem artystycznym kryje się „Polski Cristiano Ronaldo” czyli Patryk Janas - wokalista,aktor, muzyk, prezenter telewizyjny.

Zobacz również: Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!

Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów. Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM. 

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. 

Od jakiegoś czasu Patryka możemy również zobaczyć w głównej roli (Dawida) w serialu "Rodzinny Interes" emitowanym codziennie na antenie TV PULS.

Ponadto, od lipca 2019 jest współprowadzącym programu rozrywkowego TV Puls "Puls Lata". Najnowsza imprezowa propozycja od DEEP DANCE to piosenka pt. „Sobota”. W teledysku możemy zobaczyć jedna wielka zabawę, kiedy to Patryk (Lider, wokalista Deep Dance) zostaje sam w domu. 

W wideoklipie występuje między innymi serialowy Bronek, z serialu „Rodzinny Interes” (TV PULS) . Bronek, wcielając się w rolę ratownika- ratuje imprezę.

Ponadto, gościnnie pojawia się Mariusz Bereziak- wokalista grupy Groovebusterz.

Zobacz również: Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!

Koniecznie zobaczcie całość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.