Premiera

„Polski Cristiano Ronaldo” z gorącą premierą disco polo pt. "Sobota"

„Polski Cristiano Ronaldo” z gorącą premierą disco polo pt. "Sobota"
Zgłoś błąd

Koniecznie zobaczcie całość!

Reklama

DEEP DANCE - pod tym pseudonimem artystycznym kryje się „Polski Cristiano Ronaldo” czyli Patryk Janas - wokalista,aktor, muzyk, prezenter telewizyjny.

{randomNews}

Reklama

Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów. Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM. 

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. 

Reklama

Od jakiegoś czasu Patryka możemy również zobaczyć w głównej roli (Dawida) w serialu "Rodzinny Interes" emitowanym codziennie na antenie TV PULS.

Oglądaj

Ponadto, od lipca 2019 jest współprowadzącym programu rozrywkowego TV Puls "Puls Lata". Najnowsza imprezowa propozycja od DEEP DANCE to piosenka pt. „Sobota”. W teledysku możemy zobaczyć jedna wielka zabawę, kiedy to Patryk (Lider, wokalista Deep Dance) zostaje sam w domu. 

Reklama

W wideoklipie występuje między innymi serialowy Bronek, z serialu „Rodzinny Interes” (TV PULS) . Bronek, wcielając się w rolę ratownika- ratuje imprezę.

Ponadto, gościnnie pojawia się Mariusz Bereziak- wokalista grupy Groovebusterz.

{randomNews2}

Koniecznie zobaczcie całość!

Oglądaj
Oglądaj
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok