Reklama
Polecamy


Reklama

O rozwój Małgosi(Camasutra) dbali najbliżsi. To m.in. rodzicom zawdzięcza swój sukces!

2018-03-06T16:03:00+01:00 O rozwój Małgosi(Camasutra) dbali najbliżsi. To m.in. rodzicom zawdzięcza swój sukces! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/o-rozwoj-malgosi-dbali-najblizsi-to-min-rodzicom-zawdziecza-swoj-sukces-1520199040.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Małgorzata Główka CamaSutra
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka formacji Camasutra już jako mała dziewczynka wygrywała liczne konkursy - Nagród mam więcej niż 30 i ze wszystkich jestem dumna – przyznaje

Reklama

Sukcesów i talentu może jej pozazdrościć nie jedna artystka. Małgosia Grabda już jako mała dziewczynka zdobywała liczne osiągnięcia i nagrody za umiejętności wokalne. Jako nastolatka wyjeżdżała na telewizyjne festiwale w kraju i za granicą, wystąpiła też w programie „Szansa na sukces”.

Obecnie Małgosia jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na rynku muzycznym. Trzyma wodze w formacji Camasutra, która w branży zasłynęła przebojem "Jesteś ideałem". Komu zawdzięcza swój sukces? Jak się okazuje m.in. a może i przede wszystkim swoim rodzicom, którzy zadbali o jej rozwój w bardzo wczesnym etapie życie. Jak możecie przeczytać w najnowszym wydaniu naszego partnerskiego tygodnika "Na żywo" rodzice Małgosi zadbali o to, aby uczęszczała na lekcje śpiewu i tańca. 

Zaczynałam od małych konkursów międzyszkolnych, później wojewódzkich (...) Nagród mam więcej niż 30 i ze wszystkich jestem dumna – przyznaje dziś 25-letnia Małgorzata, magister na wydziale zarządzania na Uniwersytecie Kieleckim, która w 2015 roku wzięła ślub ze swoją miłością, Mateuszem Grabda.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!
  2. Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!
  3. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.