Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy członek w popularnym zespole disco polo! Grupa Power Play świętuje narodziny Adasia!

2020-06-18T07:30:00+02:00 Nowy członek w popularnym zespole disco polo! Grupa Power Play świętuje narodziny Adasia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/co-za-nowina-nowy-czlonek-w-popularnym-zespole-disco-polo-grupa-power-play-ma-co-swietowac-1592239367.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/powerplay
Reklama


Życie gwiazd

Maluszek dostał imię Adaś i jak twierdzi tatuś, odmienił życie jego i małżonki, Ani! Idol opublikował przeuroczy post w sieci

Reklama

Świat disco polo rozrasta się z tygodnia na tydzień! Powstają nowe zespoły, wyłaniają się kolejni wokaliści, a w niektórych formacjach zachodzą personalne zmiany.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Do wszystkich tych wydarzeń, dołączyć można jeszcze jedno, zdecydowanie najbardziej radosne przeżycie - narodziny nowego członka w rodzinie! Wielokrotnie mogliśmy z przyjemnością informować o narodzinach potomków największych gwiazd, dlatego tym razem nie mogło być inaczej!

Zespół Power Play zyskał właśnie kolejnego, bardzo małego przedstawiciela! Na świat przyszedł pierworodny Czarka, perkusisty formacji! Maluszek dostał imię Adaś i jak twierdzi tatuś, odmienił życie jego i małżonki, Ani! Idol opublikował przeuroczy post na instagramie, pod którym poinformował wszystkich fanów, że został ojcem!

Wiadomość opatrzona była fotografią, na której muzyk trzyma na sercu Adama, a na twarzy świeżo upieczonego taty, maluje się szczęście w najczystszej postaci!

Pod zdjęciem przeczytać możemy wiele gratulacji od obserwatorów, ale również od innych wielkich gwiazd muzyki tanecznej! My również dołączamy się do słów pełnych serdeczności i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  2. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  3. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.