Reklama


Reklama

Nowy członek w popularnym zespole disco polo! Grupa Power Play świętuje narodziny Adasia!

2020-06-18T07:30:00+02:00 Nowy członek w popularnym zespole disco polo! Grupa Power Play świętuje narodziny Adasia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/co-za-nowina-nowy-czlonek-w-popularnym-zespole-disco-polo-grupa-power-play-ma-co-swietowac-1592239367.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/powerplay
Reklama


Życie gwiazd

Maluszek dostał imię Adaś i jak twierdzi tatuś, odmienił życie jego i małżonki, Ani! Idol opublikował przeuroczy post w sieci

Reklama

Świat disco polo rozrasta się z tygodnia na tydzień! Powstają nowe zespoły, wyłaniają się kolejni wokaliści, a w niektórych formacjach zachodzą personalne zmiany.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Do wszystkich tych wydarzeń, dołączyć można jeszcze jedno, zdecydowanie najbardziej radosne przeżycie - narodziny nowego członka w rodzinie! Wielokrotnie mogliśmy z przyjemnością informować o narodzinach potomków największych gwiazd, dlatego tym razem nie mogło być inaczej!

Zespół Power Play zyskał właśnie kolejnego, bardzo małego przedstawiciela! Na świat przyszedł pierworodny Czarka, perkusisty formacji! Maluszek dostał imię Adaś i jak twierdzi tatuś, odmienił życie jego i małżonki, Ani! Idol opublikował przeuroczy post na instagramie, pod którym poinformował wszystkich fanów, że został ojcem!

Wiadomość opatrzona była fotografią, na której muzyk trzyma na sercu Adama, a na twarzy świeżo upieczonego taty, maluje się szczęście w najczystszej postaci!

Pod zdjęciem przeczytać możemy wiele gratulacji od obserwatorów, ale również od innych wielkich gwiazd muzyki tanecznej! My również dołączamy się do słów pełnych serdeczności i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!
  2. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!
  3. Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.