2020-09-01T20:09:00+02:00 Nowość od Zenka Martyniuka jest już dostępna w sieci! Król disco polo podbije tym utworem listy przebojó https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/nowosc-od-zenka-martyniuka-jest-juz-dostepna-w-sieci-krol-disco-polo-podbije-tym-utworem-listy-przebojow-1598981348.jpg

Nowość od Zenka Martyniuka jest już dostępna w sieci! Król disco polo podbije tym utworem listy przebojów?!

Redakcja , 01 Wrzesień 2020  20:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nowość od Zenka Martyniuka jest już dostępna w sieci! Król disco polo podbije tym utworem listy przebojów?!
Źródło zdjęć: vod.tvp.pl
Reklama

Król disco polo zaprezentował swój najnowszy utwór pt. „Nie wolno zabić tej miłości”

Reklama

Oczekiwania na nowości od gwiazd disco polo, z pewnością można podzielić na bardziej i mniej spotęgowane. Gdy w grę wchodzi premiera od jednego z największych przedstawicieli nurtu disco, emocje sięgają zenitu, a cierpliwość kończy się już pierwszego dnia, od ogłoszenia daty publikacji.

Zobacz również: Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!

Zenon Martyniuk, to człowiek legenda. Kiedy myślisz disco polo, widzisz Zenka i na odwrót. Każda nowość od gwiazdora, rozpatrywana jest w kategoriach hitu wszech czasów. Nie ma w tym nic dziwnego. Z pewnością brakuje palców u rąk, by wyliczyć przeboje artysty z dopiskiem „ponadczasowy”. Wieść o kolejnej nowości elektryzuje, jak linie najwyższego napięcia.

Przyszedł czas, w którym cały internet ponownie zadrżał. W sieci bowiem pojawiło się nagranie z występu grupy Akcent, podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu. To tam Król disco polo zaprezentował swój najnowszy utwór pt. „Nie wolno zabić tej miłości”. Publiczność oszalała podczas występu, a piosenka zdecydowanie przypadła do gustu słuchaczom.

Wszyscy fani nadstawiają uszy, by dostrzec wieść o realizacji teledysku do przeboju. To może być powtórka sukcesu hitu „Przez Twe Oczy Zielone”. Tego z całego serca życzymy.

Potencjał propozycji ukazał swoją wielkość w Świnoujściu, a my jesteśmy przekonani, że niebawem cała Polska przekona się o jej muzycznej mocy.

Zobacz również: Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazdeczka disco polo została mamą?! Wymowne zdjęcia trafiły do sieci! 'Podobni jesteście do siebie'
  2. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  3. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  4. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO
  5. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  6. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  7. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  8. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami