Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość od Zenka Martyniuka jest już dostępna w sieci! Król disco polo podbije tym utworem listy przebojów?!

2020-09-01T20:09:00+02:00 Nowość od Zenka Martyniuka jest już dostępna w sieci! Król disco polo podbije tym utworem listy przebojów?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nowosc-od-zenka-martyniuka-jest-juz-dostepna-w-sieci-krol-disco-polo-podbije-tym-utworem-listy-przebojow-1598981348.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: vod.tvp.pl
Reklama


Życie gwiazd

Król disco polo zaprezentował swój najnowszy utwór pt. „Nie wolno zabić tej miłości”

Reklama

Oczekiwania na nowości od gwiazd disco polo, z pewnością można podzielić na bardziej i mniej spotęgowane. Gdy w grę wchodzi premiera od jednego z największych przedstawicieli nurtu disco, emocje sięgają zenitu, a cierpliwość kończy się już pierwszego dnia, od ogłoszenia daty publikacji.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Zenon Martyniuk, to człowiek legenda. Kiedy myślisz disco polo, widzisz Zenka i na odwrót. Każda nowość od gwiazdora, rozpatrywana jest w kategoriach hitu wszech czasów. Nie ma w tym nic dziwnego. Z pewnością brakuje palców u rąk, by wyliczyć przeboje artysty z dopiskiem „ponadczasowy”. Wieść o kolejnej nowości elektryzuje, jak linie najwyższego napięcia.

Przyszedł czas, w którym cały internet ponownie zadrżał. W sieci bowiem pojawiło się nagranie z występu grupy Akcent, podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu. To tam Król disco polo zaprezentował swój najnowszy utwór pt. „Nie wolno zabić tej miłości”. Publiczność oszalała podczas występu, a piosenka zdecydowanie przypadła do gustu słuchaczom.

Wszyscy fani nadstawiają uszy, by dostrzec wieść o realizacji teledysku do przeboju. To może być powtórka sukcesu hitu „Przez Twe Oczy Zielone”. Tego z całego serca życzymy.

Potencjał propozycji ukazał swoją wielkość w Świnoujściu, a my jesteśmy przekonani, że niebawem cała Polska przekona się o jej muzycznej mocy.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!
  2. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!
  3. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.