Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-22T09:10:00+02:00 Nowość od popularnego zespołu disco polo podbija sieć. Jest lepsza od popularnych hitów?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/nowosc-od-popularnego-zespolu-disco-polo-podbija-siec-musicie-to-uslyszec-1589891466.jpg
Reklama

Nowość od popularnego zespołu disco polo podbija sieć. Jest lepsza od popularnych hitów?!

Redakcja , 22 Maj 2020  09:10
Nowość od popularnego zespołu disco polo podbija sieć. Jest lepsza od popularnych hitów?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Kawałek, który powstał w oparciu o świetną muzykę i naprawdę genialnie napisany tekst ma szansę w szybkim tempie podbić rynek disco polo

Reklama

Każda nowość disco polo, to kolejna szansa, by usłyszeć hit na miarę „Przez Twe oczy zielone”, czy „Ona tańczy dla mnie”. My sami odpalając premierę pojawiającą się w sieci, jesteśmy pełni ekscytacji i ciekawości, czy być może przed nami utwór, który przez kolejne lata będzie nieodłącznym elementem każdej imprezy tanecznej.

Vice Versa, to zespół, który na rynku muzycznym jest już wyjadaczem. Jeszcze nie starym, ale na pewno doświadczonym. Zespół zaprezentował ostatnio w internecie swoją najnowszą produkcję. Utwór pt. „Gra”, to kawałek, który powstał w oparciu o świetną muzykę i naprawdę genialnie napisany tekst.

Piosenka swoją oryginalnością i wyjątkową kompozycją zdobywa wielkie uznanie osób, które choć raz ją odsłuchały. Utwór co prawda pojawił się bez oprawy obrazowej, ale takiej jakości audio, może się obronić i wejść na muzyczny szczyt nawet bez teledysku. Piosenka ma absolutny potencjał, by powtórzyć sukces największych polskich przebojów disco polo.

Ten projekt to doskonałe połączenie czynnika porywającego do tańca oraz cechy muzyki radiowej, którą oprócz wykorzystania do dobrej zabawy, można zastosować do zwyczajnego słuchania podczas odpoczynku czy jazdy samochodem.

Zobacz również: To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  2. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  3. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  4. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej