Reklama
Polecamy


Reklama

Nowoczesna premiera w świecie disco polo! Utwór można zaliczyć do gatunku POP?

2020-04-07T10:30:00+02:00 Nowoczesna premiera w świecie disco polo! Utwór można zaliczyć do gatunku POP? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/nowoczesna-premiera-w-swiecie-disco-polo-1586103109.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dzięki zróżnicowaniu, piosenka może trafić do naprawdę dużej grupy odbiorców, tym bardziej, że ogólnie jest to bardzo fajny utwór

Reklama

Szukanie nowych pomysłów na hit disco polo, to domena najbardziej ambitnych i wytrwałych w dążeniu do podbicia serc fanów! Artyści często przebijają się na najbardziej oryginalne produkcje.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Doskonałym i często praktykowanym sposobem jest wymieszanie gatunku disco polo z jakimś zupełnie innym odłamem muzycznym. Tej sztuki dokonał ostatnio zespół Vice Versa. Formacja udostępniła bardzo ciekawą propozycję pt. „Hello”. Oprócz postawy, którą tworzy oczywiście nurt disco, w przeboju pojawia się także rap. Jednak na tych dwóch nie koniec.

Choć w youtube’owym tytule utworu dumnie widnieje napis „Disco polo 2020”, to naszym zdaniem piosenka mogłaby śmiało robić także za popowy hit. Dzięki zróżnicowaniu, piosenka może trafić do naprawdę dużej grupy odbiorców, tym bardziej, że ogólnie jest to bardzo fajny utwór.

Wielkie ukłony dla twórców za szukanie nowej drogi...chodzenie wydeptanymi ścieżkami jest zarezerwowane dla przeciętnych twórców, a my w świecie disco polo mamy artystów tylko najwyższej klasy!

Zgadzacie się?

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.