Reklama


Reklama

Zaskakująca premiera w świecie disco polo! "Pika pika" nadchodzi!

2019-01-30T10:29:00+01:00 Zaskakująca premiera w świecie disco polo! "Pika pika" nadchodzi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/zaskakujaca-premiera-w-swiecie-disco-polo-pika-pika-nadchodzi-1548696041.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Teledysk nakręcony w ten sposób, aby trzymać uwagę widza do samego końca

Reklama

"Pika Pika"  to Nowy tytułowy utwór  grupy Vice Versa, który będzie opublikowany 2019 roku. W piosence opowiedziana jest krótka historia o młodym chłopaku ze wsi, który zmierza do swojej dziewczyny, wszystkie zarobione pieniądze planuje wydać na swoją wybrankę aby zwrócić jej uwagę i dostać co nieco w zamian.

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

Piosenka jak i tekst jest bardzo zabawny oraz rytmiczny, a teledysk nakręcony w ten sposób, aby trzymać uwagę widza do samego końca. Klip został nakręcony w Mińsku Mazowieckim przez Faster Media w restauracji Przystanek Mińsk.

W teledysku zostały umieszczone również sceny z kręgielni hotelu Partner. Efekt pracy całej grupy będzie można zobaczyć już 1 lutego na disco-polo.info!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!
  2. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!
  3. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.