Reklama


Reklama

Nowość od Daj To Głośniej idzie jak burza! Serca fanów disco polo już zdobyte! Teraz czas na całą Polskę?!

2020-04-05T16:00:00+02:00 Nowość od Daj To Głośniej idzie jak burza! Serca fanów disco polo już zdobyte! Teraz czas na całą Polskę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/nowosc-disco-polo-idzie-jak-burza-serca-fanow-juz-zdobyte-teraz-czas-na-cala-polske-1586028169.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama


Ogólna

Piosenka szturmem podbiła rynek polskiego disco! W zaledwie 5 dni licznik odsłon wskazał 1 milion wyświetleń

Reklama

Dobre produkcje disco polo najczęściej nagradzane są dużą liczbą wyświetleń w serwisie YouTube. Nie inaczej jest po premierze najnowszego przeboju zespołu Daj to Głośniej!

Zobacz również: Artyści disco polo idą jak po swoje. Kariera "Weź nie pytaj" przyspiesza!

Piosenka szturmem podbiła rynek polskiego disco! W zaledwie 5 dni licznik odsłon wskazał 1 milion wyświetleń!! Artyści pochwalili się tym imponującym wynikiem na swoim profilu! Twórcy hitu „Mama ostrzegała” realizują swoje postanowienia i obietnice o ciężkiej pracy i wielu wydanych utworach w tym roku.

Jeżeli kolejne premiery będą tak efektowne jak piosenka pt. „Zwariowana noc”, to formacja niedługo będzie niekwestionowanym liderem w całej branży! Jednak nie same wyświetlenia napawają optymizmem!

Komentarze i reakcje fanów są wyjątkowo pozytywne! Nie tylko piosenki są odbierane przez słuchaczy z aprobatą, również cały zespół na czele z piękną wokalistką zdobyły ogromną sympatię i uznanie szerokiej publiczności!

Mamy nadzieję, że pandemia nie przeszkodzi artystom w zrealizowaniu swoich ambitnych planów!

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  2. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  3. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.