Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość disco polo z najwyższej półki! MiłyPan stawia wszystkich „Pod ścianą”.

2020-05-25T17:48:00+02:00 Nowość disco polo z najwyższej półki! MiłyPan stawia wszystkich „Pod ścianą”. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nowosc-disco-polo-z-najwyzszej-polki-milypan-stawia-wszystkich-pod-sciana-1590413846.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Po tej premierze nie trzeba sprzątać. Miły Pan po raz kolejny „pozamiatał”.

Reklama

Powoli rusza lawina premier w świecie disco polo. Autorzy zapowiadali, że ciężko pracują podczas domowej kwarantanny i faktycznie...okazuje się, że nie kłamali ani trochę. Kolejne produkcje zalewają internet i cieszą uszy oraz oczy wiernych słuchaczy muzyki disco.

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Tym razem w sieci pojawiła się produkcja, o której już przed publikacją, w ciemno można było mówić w kategorii hit lata. Piotr Kołaczyński, najmilszy wykonawca w branży, udostępnił piosenkę pt. „Pod ścianą”. Zdążyliśmy już przywyknąć, że jak Miły Pan wydaje utwór, to jest on albo doskonały albo...doskonały! Nie ma mowy o jakimkolwiek obniżeniu muzycznych lotów. Artysta trzyma wysoki poziom z każdym nowym numerem.

Ta propozycja zawiera bardzo dużo treści, która mimo obfitości szybko zostaje w pamięci, a z historią w niej opowiedzianą z pewnością utożsamia się wiele osób, które dobrą rozrywkę traktują priorytetowo. Temat imprezowy, muzyka niebywale taneczna, Piotrek wraz z innymi osobami w teledysku charyzmatyczny, a cały klip nagrany i zmontowany na najwyższym poziomie.

Piosenka z pewnością stanie się kluczowym utworem na każdej imprezie, gdzie dobra zabawa będzie najważniejsza.

Po tej premierze nie trzeba sprzątać. Miły Pan po raz kolejny „pozamiatał”.

Zobacz również: Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.