2023-09-09T22:03:00+02:00 Nowa wersja hitu zespołu Boys pt. "Ta dziewczyna to rakieta"! Mega premiera w serwisie disco-polo.info! Nowa klubowa wersja hitu "Ta dziewczyna to rakieta" zespołu Boys. Remix od producenta WARRIORZ!. https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-wersja-hitu-zespolu-boys-pt-ta-dziewczyna-to-rakietajpg.jpg Disco-Polo.info

Nowa wersja hitu zespołu Boys pt. "Ta dziewczyna to rakieta"!


Mega premiera w serwisie disco-polo.info! Nowa klubowa wersja hitu "Ta dziewczyna to rakieta" zespołu Boys. Remix od producenta WARRIORZ!.

Autor: Adam Begier, 09 Wrzesień 2023  22:03
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nowa wersja hitu zespołu Boys pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
 2. Niesamowity koncert Pięknych i Młodych Dawida Narożnego na weselu brata z zespołu Maskotki
 3. Zrobił to?! Tajemnicze spotkanie Sławomira ze znanym producentem wyszło na jaw! Gwiazdor Rock Polo nie spoczywa na laurach!
Reklama

  Czy może być coś lepszego niż powrót do hitu, który kiedyś podbijał listy przebojów? Cóż, może tylko jego nowa, odświeżona wersja, której brzmienie wprowadza nas w klubowy nastrój! Na łamach serwisu disco-polo.info prezentujemy Wam mega premierę – nową odsłonę kultowego utworu zespołu Boys pt. "Ta dziewczyna to rakieta".

  Historia utworu "Ta dziewczyna to rakieta"

  W roku 2017 grupa Boys wydała płytę "25 lat", na której znalazła się oryginalna wersja piosenki "Ta dziewczyna to rakieta". Ten energetyczny utwór od razu stał się hitem, który rozbrzmiewał na wielu dyskotekach w kraju. Z pewnością wiele osób pamięta ten kawałek i z sentymentem wraca do tych chwil.

  Klubowe brzmienie z rąk WARRIORZ!

  Dziś historia tego utworu pisze kolejny rozdział. Za nową, bardziej klubową wersję odpowiada producent o nazwie WARRIORZ!. Utwór otrzymał niezłe klubowe brzmienie, które z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku. Remix zachowuje ducha oryginalnego utworu, dodając do niego nowoczesne brzmienia i rytm, który sprawia, że trudno jest się usiedzieć w miejscu.Z pewnością nowa wersja tego kultowego hitu zyska szerokie grono fanów. Czekamy z niecierpliwością na opinie naszych czytelników oraz reakcje klubowiczów, którzy będą mieli okazję bawić się przy tym remiksie na parkietach. Czy nowa wersja "Ta dziewczyna to rakieta" zdobędzie podobną popularność jak oryginalny hit? Czas pokaże!

  Serdecznie zachęcamy do posłuchania tej niesamowitej premiery. Czy WARRIORZ! zdobył Wasze serca nową wersją? Czekamy na Wasze komentarze!

  Odświeżone hity przypominają nam o dawnych, dobrych czasach, a jednocześnie wprowadzają świeżość i nowoczesność. Mamy nadzieję, że nowa wersja utworu "Ta dziewczyna to rakieta" będziecie słuchać z takim samym entuzjazmem, jak oryginalną wersję z 2017 roku. Miłego słuchania!

  Reklama

  BOYS - TA DZIEWCZYNA TO RAKIETA (WARRIORZ! REMIX)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
  2. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  3. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
  4. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!
  5. Premiera: "Dzikie serce" - Debiutancki utwór Asstry w stylu latino
  6. Zostań GWIAZDĄ Disco Star: Precasting na POLOTV.PL - Jak się Zgłosić?
  7. Polak i 'Hollywood'?! Matt Palmer podbija rynek muzyczny! Fani zachwyceni! Książe Latino wykorzystuje swój talent!
  8. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie