Reklama


Reklama

Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!

2020-10-19T12:07:00+02:00 Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/slowianska-uroda-w-produkcji-disco-polo-to-trzeba-zobaczyc-1602958103.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Cały projekt prezentuje się znakomicie i zasługuje na szansę, by stać się wielkim przebojem

Reklama

Pomysły gwiazd na hit disco polo, to studnia, która nie ma dna. W sieci nieustannie pojawiają się utwory o charakterystyce tanecznej, jednak każdy jest inny, każdy zachwyca inaczej i potęguje różne odczucia w fanach. Niektóre przeboje bawią, inne wzruszają, a jeszcze inne po prostu porywają do tańca.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Nie ma złotego środka na stworzenie hitu, lecz na pewno dobrym pomysłem jest wplecenie do produkcji cech folklorystycznych. Niejedni już na tym wiele wygrali. A kolejnym, który próbuje, jest Adaśko. "AdaŚko", jest indywidualnym projektem wokalisty - Adama Kalisza, współpracującego z firmą Short Film i Short Music.

Projekt ten, rozpoczął się od zaproszenia Adama do udziału w klipie Formacji Streit. Tam artysta wpadł na pomysł, by zacząć działać indywidualnie. Najnowszy utwór, pt."Słowiańska Uroda", który właśnie pojawił się w sieci, opowiada o pięknej Słowiance (Paula Palenka) w której zakochuje się chłopak (Sebastian Kowalczyk).

Mężczyzna na wszelkie sposoby próbuje poderwać piękną kobietę, jednak dopiero swoim tańcem i wesołym usposobieniem, zdobywa względy dziewczyny. Malowniczy klip zrealizowany został w "Krainie Rumianku" w Hołownie.

Cały projekt prezentuje się znakomicie i zasługuje na szansę, by stać się wielkim przebojem. A tę szansę dajecie Wy, odpalając już teraz piosenkę w serwisie YouTube.

Dajcie znać jak Wam się podoba!

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  2. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  3. Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.