2020-10-19T12:07:00+02:00 Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/slowianska-uroda-w-produkcji-disco-polo-to-trzeba-zobaczyc-1602958103.jpg

Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!

Redakcja , 19 Październik 2020  12:07
Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Cały projekt prezentuje się znakomicie i zasługuje na szansę, by stać się wielkim przebojem

Reklama

Pomysły gwiazd na hit disco polo, to studnia, która nie ma dna. W sieci nieustannie pojawiają się utwory o charakterystyce tanecznej, jednak każdy jest inny, każdy zachwyca inaczej i potęguje różne odczucia w fanach. Niektóre przeboje bawią, inne wzruszają, a jeszcze inne po prostu porywają do tańca.

Zobacz również: Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!

Nie ma złotego środka na stworzenie hitu, lecz na pewno dobrym pomysłem jest wplecenie do produkcji cech folklorystycznych. Niejedni już na tym wiele wygrali. A kolejnym, który próbuje, jest Adaśko. "AdaŚko", jest indywidualnym projektem wokalisty - Adama Kalisza, współpracującego z firmą Short Film i Short Music.

Projekt ten, rozpoczął się od zaproszenia Adama do udziału w klipie Formacji Streit. Tam artysta wpadł na pomysł, by zacząć działać indywidualnie. Najnowszy utwór, pt."Słowiańska Uroda", który właśnie pojawił się w sieci, opowiada o pięknej Słowiance (Paula Palenka) w której zakochuje się chłopak (Sebastian Kowalczyk).

Mężczyzna na wszelkie sposoby próbuje poderwać piękną kobietę, jednak dopiero swoim tańcem i wesołym usposobieniem, zdobywa względy dziewczyny. Malowniczy klip zrealizowany został w "Krainie Rumianku" w Hołownie.

Cały projekt prezentuje się znakomicie i zasługuje na szansę, by stać się wielkim przebojem. A tę szansę dajecie Wy, odpalając już teraz piosenkę w serwisie YouTube.

Dajcie znać jak Wam się podoba!

Zobacz również: To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
  2. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!
  3. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  4. Co za bikini! Śliczna wokalistka disco polo relaksuje się na plaży! Gwiazda rozpoczęła urlop!
  5. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła w sieci biust! Fani zachwyceni 'Pięknie wyglądasz, Cudowny słodziak'
  6. Tłumy na koncercie popularnego zespołu disco polo Mejk! Artyści rozpalili scenę do czerwoności!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami