2024-04-19T08:45:00+02:00 Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka&q Justyna Lubas w nowym teledysku "Maleńka" prezentuje niezależność i odwagę. Premiera 27 kwietnia 2024 https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-odslona-justyny-lubas-w-utworze-malenka---niezaleznosc-w-rytmach-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?


Justyna Lubas w nowym teledysku "Maleńka" prezentuje niezależność i odwagę. Premiera 27 kwietnia 2024

Autor: Adam Begier, 19 Kwiecień 2024  08:45
Źródło zdjęć: sebastian_augustyn
Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Konrad Skolim Skolimowski i jego życie prywatne: Czy Skolim ma żonę?
 2. Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!
 3. Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO
Reklama

  Justyna Lubas, znana w świecie muzyki disco polo, zapowiada premierę swojego najnowszego teledysku do utworu "Maleńka". Premiera klipu, która odbędzie się 27 kwietnia 2024 roku, stanowi wyrazistą deklarację artystycznej niezależności piosenkarki.

  Zmiana wizerunku Justyny Lubas na oczach fanów

  W najnowszym teledysku Justyny Lubas, który został nakręcony w malowniczym Rzeszowie, widzimy artystkę w aż pięciu różnych stylizacjach. Każda z nich podkreśla jej różnorodność i odwagę w wyrażaniu siebie. Przemiana wizerunków od sensualnych po zadziorne, nie tylko przyciąga uwagę widza, ale także odzwierciedla główne przesłanie piosenki – silne "nie" dla niewierności i bólu.

  "Maleńka" - symbol niezależności - gorąca premiera disco polo 

  "Maleńka" to więcej niż tylko kolejny utwór w repertuarze Justyny Lubas. To silne przesłanie o niezależności, o odwadze do stanowczego określania granic w relacjach. Teledysk i jego premiera są świadomie zaplanowane tak, aby zwrócić uwagę na ważny aspekt w życiu każdej kobiety – potrzebę szacunku i osobistej przestrzeni. Artystka, przez swoje artystyczne wybory, pokazuje, że muzyka disco polo również może być platformą do przekazywania ważnych i poważnych treści.

  Justyna Lubas, przez swoją najnowszą produkcję, nie tylko umacnia swoją pozycję na scenie muzycznej, ale także inspiruje swoich słuchaczy do refleksji nad własnym życiem i relacjami. Premiera teledysku "Maleńka" już niebawem stanie się ważnym wydarzeniem w branży muzycznej, a odważne przesłanie artystki z pewnością zostanie zauważone przez fanów muzyki disco polo.

  Reklama

  JUSTYNA LUBAS - PO CO

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znany HIT disco polo Lekcja Miłości trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?!
  2. MEGA PREMIERA: Demeters - "Ożenię się"
  3. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
  4. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
  5. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
  6. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!
  7. Zaskakujący duet na scenie disco polo: Sławomir Świerzyński i Elwira Mejk w wielkim HICIE sprzed lat! Wasi rodzice i dziadkowie go kochają!
  8. Znany raper Kękę śpiewa hicior disco polo zespołu Playboys! Jak mu poszło? Internauci w szoku! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie