2024-04-06T08:30:00+02:00 SZOK! Nie uwierzysz co zrobił fan znanej wokalistki disco polo! Justyna Lubas skomentowała z uśmiechem to c Fan Justyny Lubas zrobił sobie tatuaż z tekstem jej hitu 'Tańczmy do Rana'. Zobacz, jak miłość do disco polo inspiruje do niezwykłych działań https://disco-polo.info/uploads/news/fan-justyny-lubas-wytatuowal-slowa-jej-hitujpg.jpg Disco-Polo.info

SZOK! Nie uwierzysz co zrobił fan znanej wokalistki disco polo! Justyna Lubas skomentowała z uśmiechem to co się stało "Ty wariacie"


Fan Justyny Lubas zrobił sobie tatuaż z tekstem jej hitu 'Tańczmy do Rana'. Zobacz, jak miłość do disco polo inspiruje do niezwykłych działań

Autor: Adam Begier, 06 Kwiecień 2024  08:30
Źródło zdjęć: FaceBook - Justyna Lubas
SZOK! Nie uwierzysz co zrobił fan znanej wokalistki disco polo! Justyna Lubas skomentowała z uśmiechem to co się stało
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
 2. Klubowy Remix hitu "Zakochać się" grupy Bayera hitem w sieci?! Co za brzmienie!
 3. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
Reklama

  Muzyka disco polo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a zaangażowanie fanów tego gatunku często przekracza najśmielsze oczekiwania artystów. Ostatnio Justyna Lubas, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd sceny disco polo, podzieliła się z fanami wyjątkowym gestem jednego z nich – Łukasza Karwowskiego. Ten oddany miłośnik twórczości Lubas postanowił wyrazić swoje uczucie do muzyki w niecodzienny sposób. Łukasz zdecydował się na tatuaż z tekstem hitu Justyny "Tańczmy do Rana".

  NIECODZIENNY GEST FANA ZNANEJ WOKALISTKI DISCO POLO

  Fotografia tego osobistego dzieła sztuki została opublikowana na profilu społecznościowym Justyny Lubas, wywołując falę komentarzy i zachwytu wśród internautów. Tatuaż przedstawia eleganckie, artystyczne litery utworu, które teraz stanowią nieodłączny element skóry fana. To niewątpliwe świadectwo nie tylko miłości do twórczości Justyny, ale również ogromnego znaczenia muzyki disco polo w życiu wielu osób.

  Ten niezwykły gest jest dowodem na to, jak głęboko teksty i melodie disco polo mogą zapisać się w sercach i umysłach słuchaczy. Historia Łukasza Karwowskiego pokazuje, że disco polo to nie tylko muzyka – to styl życia, emocje i wspomnienia, które dla niektórych są na tyle ważne, że decydują się na uwiecznienie ich na swoim ciele.

  Justyna Lubas, komentując postępki swojego fana, wyraziła swoje zaskoczenie i wdzięczność. Dla artystów takie momenty są nie tylko potwierdzeniem ich wpływu na publiczność, ale także inspiracją do dalszej twórczości.

  Miłość do muzyki i gotowość do wyrażania tej miłości w tak wyjątkowy sposób, jakim jest tatuaż, pokazuje, że disco polo to nie tylko gatunek muzyczny, ale także kultura, która nadal inspiruje i jednoczy ludzi. Ta historia Łukasza Karwowskiego jest dowodem na to, że muzyka ma moc łączenia ludzi i zostawiania trwałego śladu w ich życiu.

  Zobacz również: Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!

  Reklama

  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
  2. Magik Band zaskakuje! Uwielbiany zespół w kultowym hicie 'Jolka Jolka pamiętasz' sprawia, że ciarki przechodzą
  3. Ogień na scenie! Gwiazdor disco polo Kamil Kossakowski zrobił wielkie show! Ten koncert DiscoBoys zapamiętają na długo VIDEO
  4. Szok! Sobowtór Skolima nagrał własną piosenkę – Król Latino ma powody do obaw? Posłuchajcie jak brzmi!
  5. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch
  6. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
  7. Niezwykłe Wydarzenie w Łomży: Koncert Charytatywny z Gwiazdami Disco Polo
  8. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie