2023-11-25T17:29:00+01:00 Mega premiera: Justyna Lubas "Tańczmy do Rana"! To najlepsza nowość w tym roku?! Justyna Lubas zachwyca w solowym debiucie 'Tańczmy do Rana'. Energetyczna piosenka i dynamiczny teledysk z udziałem Sebastiana Kowalczyka. https://disco-polo.info/uploads/news/mega-premiera-justyna-lubas-tanczmy-do-rana-to-najlepsza-nowosc-w-tym-rokujpg.jpg

Mega premiera: Justyna Lubas "Tańczmy do Rana"! To najlepsza nowość w tym roku?!

Autor: Adam Begier , 25 Listopad 2023  17:29
Mega premiera: Justyna Lubas
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Justyna Lubas zachwyca w solowym debiucie 'Tańczmy do Rana'. Energetyczna piosenka i dynamiczny teledysk z udziałem Sebastiana Kowalczyka.Reklama

  Reklama

  Rynek muzyczny disco polo nieprzerwanie zaskakuje. Tym razem zrobiła to Justyna Lubas, która, opuszczając szeregi znanego zespołu Top Girls, postanowiła rozpocząć solową karierę. Jej debiutancki utwór "Tańczmy do Rana" to doskonały przykład na to, jak wokalistka umiejętnie łączy świeżość z klasycznym brzmieniem disco polo.

  Utwór "Tańczmy do Rana" już od pierwszych taktów zachwyca energią i rytmicznym beatem, który idealnie wpisuje się w taneczny charakter muzyki disco polo. Lubas, znana z wyjątkowego głosu i scenicznego wdzięku, prezentuje się w tej piosence jako dojrzała artystka, która doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę słuchaczy.

  Teledysk "Tańczmy do Rana" - Wizualna Uczta dla Oczu

  Teledysk do piosenki "Tańczmy do Rana" to prawdziwa wizualna uczta. Reżyser klipu postawił na żywe kolory i dynamiczne ujęcia, które idealnie komponują się z energetycznym rytmem piosenki. Oprócz Justyny Lubas w klipie pojawia się również Sebastian Kowalczyk, znany z doskonałego wyczucia sceny, co dodatkowo podnosi walory artystyczne teledysku.

  To, co wyróżnia teledysk, to nie tylko świetna choreografia i atrakcyjne ujęcia, ale także sposób, w jaki uchwycił on charakter piosenki. Zobaczenie całego klipu na disco-polo.info to obowiązek każdego fana gatunku.

  • "Justyna Lubas pokazała klasę! 'Tańczmy do Rana' to hit, który będziemy nucić przez całe lato!" -
  • "Niesamowity debiut solowy! Justyna ma niesamowity głos i charyzmę, a teledysk to prawdziwe arcydzieło!" 
  • "Brawo Justyna! 'Tańczmy do Rana' to dokładnie to, czego potrzebowała scena disco polo. Świeżość i energia!"

  Debiut solowy Justyny Lubas to znakomity przykład na to, że polska scena disco polo wciąż ma wiele do zaoferowania. "Tańczmy do Rana" to piosenka, która z pewnością zostanie z nami na dłużej, a Justyna Lubas umocni swoją pozycję jako jedna z najbardziej obiecujących artystek na scenie. Jej talent, charyzma i świeże podejście do gatunku są dokładnie tym, czego potrzeba, aby disco polo nadal się rozwijało i cieszyło coraz większą popularnością.

  Reklama

  JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio
  2. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  3. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  4. Zaskakująca metamorfoza Roxany Orłowskiej – Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda disco polo
  5. Gwiazda Disco Polo w niebezpieczeństwie! Wybuchła opona w pojeździe Iness | VIDEO
  6. Tak gorąca" - Nowa, energetyczna premiera! Skorusa z nowością!
  7. Klaudia Zielińska – Droga do wielkich milionów: Fenomen teledysku 'Silniejsza'! To najlepsza produkcja w ostatnim czasie?
  8. Mamy przedpremierowo nowość: Ela Kliś prezentuje "Nie jestem już sama" | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie